Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fénylik ennyire az...

HunnMonster kérdése:

Miért fénylik ennyire az orrom, meg a homlokom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 1 éve az orrom meg a homlokom nagyon fénylik, és engem meg már szóltak is érte hogy ha fény alá megyek, annyira fénylik hogy szinte már világit, nem tudjátok miért lehet, és hogy mi a teendő hogy mattos legyen az arcom?:s köszönöm előre is.

2012. júl. 7. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég zsíros a bőröd, tehát olyan krémet kellene használnod amibe minimális zsír vagy vagy a rossmann-ba lehet kapni mattító papírt. Azzal át kell dörzsölni.
2012. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de félek hogy ugyan olyan lesz, mivel mondták hogy arcradírral meg szappannal jól mossam meg, de attól még jobban zsírosabb lett, ismerősöm azt mondta víz hiány, mert 1 nap kb alig iszok meg 1 litert. és szinte az is csak tej. Nem lehet valami állandó megoldás?
2012. júl. 7. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a vízhiány akkor de, igyál többet. egyébként szerintem is zsíros bőr... De igazad van mert víz hiány miatt is jöhetnek ki pattanások (amennyire én tudom) amúgy alapozóval eltüntetheted
2012. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt problémás T-vonalnak hívják. Kozmetikus...
2012. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alapozó meg nem jó, vagy is kb 1 órára és utána ugyan úgy látszik:(
2012. júl. 7. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Korrektor + púder. Nyáron csak megolvad az alapozó. Megfelelő arcápolási szerekkel is lehet korrigálni. Létezik kifejezetten problémás T-vonalra lévő kozmetikumok. (T-zone) a neve
2012. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!