Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van a bőrfolt?

Mitől van a bőrfolt?

Figyelt kérdés
Hónapok óta a szám körül a bőrön sötét folt van. Kenem krémmel, de nem használ. Gondoltam, talán a dohányzástól, de akkor minden második ember így nézne ki. Vashiány lenne?
2012. júl. 6. 15:11
 1/3 anonim válasza:

Milyen jellegű a folt? Nem a naptól jött ki?

K.

2012. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a Naptól jött ki. Hónapok óta ilyen. Én a szülés utáni időszakra is gondoltam, ami már 4 és fél éve történt, hajhullással kezdődött és egyben a hátamon a váll részén is voltak ezek a sötét foltok, csak ott rosszabb volt, mert viszketett is, nagyon hosszú ideig tartott de elmúlt magától. Most pedig a szám körül van ez a sötét árnyalat, remélem ez is elmúlik magától ( hosszú idő múlva ). Nagy vitamin veszteség is lehet. :-(
2012. júl. 7. 07:23
 3/3 anonim válasza:

A nap már márciusban elkezdi a "munkáját" sajnos akkor sokkal erősebbek a sugarak, mint nyáron...

Ha lenne fotó róla, akkor talán tudnánk segíteni.

K.

2012. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!