Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van velem,ti mit gondoltok,...

Mi van velem,ti mit gondoltok,esetleg be mesélem magamnak,vagy mi történik velem?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején tehát eléggé fel kapom mindig,mindenen a víezet,és úgy döntöttem próbálom kezelni őket és nyugtattni magam és fékezni.


De sajnos nem megy,mindig ki hozzák belőlem az agressziós énem🥺

És olyankor fáj a fejem,egyszerűen észre vettem ,hogy egyre jobban nem tudok koncentrálnin,gyengének érzem magam ,meg akarok tőrni,kicsit sírni ,mert úgy érzem úgy jobban érezném magam,de nem megy,fáradékony vagyok,nem tudok több helyre koncentrálni,illetve úgy érzem nem tudok sokszor dolgokat megjegyezni,hamar ki megy a fejemből. Januárban voltak depresszió illetve szorongásra hajlamos tűneteim;Fej féjás,hasi görcs,hányinger érzet,melegség,fájt sokszor a mellkasom,szédülés meg ,gyors szívverés,szeretném valahogy csökkenteni a bennem lévő stresszt,szeretném ha le tudnám vmilyen módszerrel nyugtattni magam,vagy "kikapcsolni az agyam"hogy ne fájjon annyit egyenlőre csak adjatok tippeket hogy miket kell ilyen helyzetben csinálni vagy mikkel lehet házilag orvosolni,ha nem hat akkor mennék csak orvoshoz


tegnap 21:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Olyan mintha görcsölne a fejem
tegnap 21:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!