Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fájnak a szemölcseim,...

Bius.dino kérdése:

Nagyon fájnak a szemölcseim, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az ujjaimon mindig is voltak szemölcsök, ilyen kis aprók, de sosem zavartak, nem fájt, nem viszketett semmi. Az utóbbi időben viszont úgy gondoltam, hogy el kellene mennem bőrgyógyászhoz, hogy mégis megnézessem, nem-e vírusos. A főorvos azt mondta, hogy ez igen is vírusos, és adott egy receptet, amivel kiválthatom a Verrumal külsőleges oldatot. A verrumal papír azt írja, hogy rá kell kenni a szemölcsre napi 2x, és ha ismét beszeretném kenni, le kell szednem az oldatot. Nos én így is tettem, de nem sikerült leszednem a rászáradt oldatot, már szinte kapartam hogy lejöjjön, aztán az szemölcseim vérvörösek lettek, és nagyon fáj ha bekenem ezzel az oldattal, illetve ha víz hozzáér. Most mit csináljak, mi ilyenkor a teendő???

2012. júl. 6. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mostad le?

Nem vagyok bőrgyógyász, de ha a vírusos szemölcsöt vakargatják, azzal azt lehet elérni, hogy elterjed.

Szerintem vissza kéne menned a dokihoz.

2012. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk én kezdésnek abba hagytam volna a kenőcs alkalmazását, és visszamentem volna a dokihoz. Elmondtam volna neki,hogy a kenőcs nem jó,és ha nincs jobb, biztosabb gyógyszer,akkor lézerrel szedjék le az összes szemölcsöt.
2012. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából, szerintem csak a bőrt sikerült levakarnom. de attól még visszamegyek a dokihoz szerintem is.. csak kár hogy már hétfőtől rendel.. mindegy, köszönöm szépen a választ!!!
2012. júl. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!