Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vadhús az ajak piercing...

Vadhús az ajak piercing körül. Teendő?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja ott van. De azt hittem csak egy pattanás. Aztán vártam majd hogy elmúlik de nem nagyon akar. Annyira nem is feltűnő csak hát elég zavaró h ott van. Tegnap meg meg is nyavargattam most meg fáj is kicsit. Alkohollal kenegetem jelenleg. Meg van ilyen VerMix szárító keverékem. Az jó rá? Vagy ez leszárad egyáltalán? :D Ha nem muszáj nem akarom kiszedni a pc-t.
2012. júl. 3. 11:02
 1/3 anonim válasza:
Nekem nem volt egyik pc-mel sem ilyen jellegű probléma, de ha már több hónapja lenne valami ilyesmi, akkor én megnézetném egy bőrgyógyásszal vagy egy piercerrel. Nem tudom, hogy ezzel mennyit segítettem.. :S
2012. júl. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) De szerencsére már megoldódott a probléma. Vettem a gyógyszertárba egy hyperol nevű gyógyszert. 1 hét alatt el is múlt. Szóval ezt mindenkinek csak ajánlani tudom akinek ilyen problémája adódik :D
2012. júl. 14. 00:33
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ez most a probléma azthiszem. Milyen arányban csináltad a hyperol oldatot hozzá?
2018. márc. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!