Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Festettem a hajam egy éve,...

Festettem a hajam egy éve, már két és fél éve nem vasalom, most kopik ki igazán a festék a hajamból, és nagyon törik, mi a teendő?

Figyelt kérdés

kezdjem el újra festeni, hogy szép csillogó legyen? mert amikor festettem semmi probléma nem volt vele, vállig élő hajam meg is nőtt mell alattira mert a hajvasalást is abba hagytam. szárítani, besütni, vasalni nagyon ritkán szoktam,de most annyira eltört (vagy lehet h a festék kopik, ötletem sincs), hogy kb 10 centit le lehetne vágni, pedig 2 hónapja voltam fodrásznál vágatni 2 és fél centit.


mit csináljak? kezdjem el újra festeni, hogy szép csillogó és puha legyen vagy inkább vágassam le vállig érőre??? persze ha le kéne vágatni az lenne a rosszabb..:(


2012. jún. 18. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Használj Cassiát, ha csak ápolni akarod a hajad. Ha színt is akarsz neki és táplálni is akarod, akkor henna és/vagy indigó.
2012. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Használj mosás utáni balzsamot a hajadra. A sok festés és a vasalás tette tönkre, még nem tért magához.
2012. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

A törött végek miatt azért nem ártana ha nem teljesen rövidre, de azért valamennyire visszavágni, és hagyni, hogy az egészségges véggel nőjjenek tovább.

2012. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a cassiát javaslom.
2012. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igazából szoktam rá rakni mindig pakolást mosás után, néha tojáspakolást amit 3 órát hagyok rajta. esetleg megéri szedni biovanne vagy ehhez hasonló kapszulákat szedni?
2012. jún. 18. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sokáig küzdöttem ezzel a gonddal. A balzsamoktól zsírosodott a hajam. Végül találtam egy zseniális hajpakolást. Nekem nagyon bevált.


1600 ft egy nagy tégellyel. Bármely áruházban, vagy Rossmannban kapható. Amit még kifejezzetn imádok benne az ápoláson kívül, a csillogó hajam. Napokig benne marad az isteni illata a hajamban és a fésű siklik a hajamon.


Neve: Gliss Kur Total Repair

Nagyon sok fajtája van, amit én használok, onnan ismerhető fel, hogy szinte fehér a tégely, a kupak halvány, gesztenye barna színű és van rajta narancs körben egy 19-es. Ez direkt hajtöredezésre van, de hamar hat, én imádom.


23/N

2012. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. jún. 29. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!