Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tudnám fokozni az...

Mivel tudnám fokozni az adrenalin szintemet?

Figyelt kérdés

lehetséges hogy valamit ha csinálok,hallok,látok vagy bármitöl pillanatok alatt megnő az adrenalin szintem ???

és ha igen hogyan,mitől? mondjuk az a legjobb mikor padlógázt myomott nagyapám az 420 lovas m3-as ában :D


2009. júl. 8. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ez most tényleg kérdés volt, vagy csak dicsekedni akartál??
2009. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem dicsekvés akkor lenne az ha azt mondtam volna hogy egy bugatti veyronba ami 360 milió :D de abbol pár darab van a világon és az m3 as az nem nagy szám! keress rá neten 2008 as évjárat olcsó
2009. júl. 8. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok:

sokaknak mégsincs rá pénze... nem tucatautó, tehát simán lehetett volna dicsekvés. nem bántásnak írtam. természetesen az egy szuper módszer, amit leírtál:) én nemrég vezetek (2 év), és mikor hazafelé menet jön egy hosszabb egyenes útszakasz, én is szeretek kicsit rálépni:)

bár nekünk nem egy nagy, "combos" autónk van, csak egy egyszerű Skoda Octavia. de én szeretem őt is:)

2009. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az RS skodák nagyon mennek
2009. júl. 8. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!