Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elegem van ebből a k*rva...

Elegem van ebből a k*rva melegből. Nem bírok aludni. Van más is így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom.Rosszul vagyok a melegtől.Már 4 napja nem bírok aludni éjjel,és másnap egész nap alszok.Tegnap is 2 órát aludtam mert hajnal 4kor végre sikerült elaludnom.Erre felkeltem 6 kor.Délután elaludtam 5 körül és éjfélkor keltem fel.Most megint nem tudok aludni...És holmap már hajnali 4 kor fent kell lennem,mert 6 kor indulunk vásárolni(busz).Mi a fa**omat csináljak?
2012. jún. 20. 01:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Délután 5 körül ne feküdj le, hanem igyál egy kávét és erőltesd meg magad, hogy fennmaradj. 10-kor úgy el fogsz aludni, mint a bunda.
2012. jún. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen már gondoltam erre én is,de nem birom ki hogy ne aludjak el.Nagyon fáradt vagyok
2012. jún. 20. 02:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Persze, mert átállítottad a szervezeted. Ha ugyanis összeadod, 5 óra és éjfél között 7 órát alszol, az pont egy éjszakai alvás.

Ettől függetlenül elég egyszer kibírnod azt a plusz 4-5 órát, és máris visszaáll a szervezeted.


A fáradtságon meg gondolkozz el, 9 órát alszol egy nap, ez bőven elég. Azért vagy fáradt, mert azt hiszed, hogy keveset alszol. Viccen kívül. Gondold végig.

2012. jún. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van de ku*rvasokat fogyaszt
2012. jún. 20. 02:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor télen sem fűtesz?
2012. jún. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Éveken keresztül kellett 4-kor kelnem, hogy 6-ra bent legyek a munkahelyen. Akkor is, ha csak 2 körül tudtam elaludni a meleg, vagy a szúnyogok miatt. Bepótoltam a buszon, meg munka után otthon.
2012. jún. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam ilyenkor régebben (már nem Mo.-on élek), hogy vizes törölközővel takaróztam be, mintha lázas beteg lennék. :D Így tudtam csak aludni.
2012. jún. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudja valaki mennyi most a dinnye?:D Jó lenne venni mert ma lesz a legmelegebb
2012. jún. 20. 03:07
 10/14 anonim ***** válasza:
160Ft/kg a tescoban, de minek vennél? Úgysem hűtöd be, mert a hűtő sokat fogyaszt.
2012. jún. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!