Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan lázmérő, amit...

Létezik olyan lázmérő, amit alvás közben a gyermekre lehet rögzíteni, és jelzi, ha kezd emelkedni a láza?

Figyelt kérdés
Lázgörcs-hajlamos, 4 éves gyerkőcről van szó...

#láz #lázmérő #lázgörcs #jelzős lázmérő
2012. jún. 15. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 15. 19:38
 3/7 anonim válasza:

Ezt a hőmérőt milyen módon lehet rögzíteni a gyerekre? Mekkora a mérete, és nem esik le, ha forgolódik?

Kedves kérdező, ha kipróbáltad, megírnád? Egész éjjel rajta lehet, és jelzi , ha emelkedik a hője? 2 és fél éves kislányomnak keresek én is valamit, szintén lázgörcs hajlam miatt.

2012. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vettük meg, mert nem rögzíthető, így nem alkalmas arra, amire szerettük volna - hogy éjjel, álmában is mérje a lázat folyamatosan, és akkor csipogjon vagy jelezzen, ha emelkedik a hőmérdéklete. Azóta sem találtunk ilyet...
2012. dec. 9. 15:53
 5/7 anonim válasza:
Értem, köszi. Ha mégis találnál erre megoldást, örömmel venném a tippet. És persze viszont, megírom, ha én találok.
2012. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2013. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. dec. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!