Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetném el, hogy...

Hogyan kerülhetném el, hogy holnap mennem kelljen vizsgázni?

Figyelt kérdés

Szitu: szociális fóbia, félek a tanároktól, van egy akitől különösen rettegek, alapból nem bírom a vizsgahelyzeteket (érettségin is kivertem a hisztit, sok embert leordítottam).

Már eldöntöttem hogy nem megyek, ne próbáljatok lebeszélni. Nem akarom leégetni magam. Már most rosszul vagyok, hányingerem van. Nem akarom kiverni a hisztit reggel mert nem akarom idegesíteni a szüleim... Valahogy negyven fokos lázat kéne csinálnom reggelig, vagy nem tudom, kellene valami nagyon jó ötlet... Légyszíves segítsetek, már ki vagyok merülve teljesen.



2012. jún. 13. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy f.sol. Azt nem ellenőrzi senki. De mégis hogy szándékozod vizsgák nélkül elvégezni a sulit?:D
2012. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát igen erre is gondoltam, de szerintem ennyi nem lenne elég a szüleim meggyőzésére. =/

Amúgy sehogy. Tudom hogy így kidobok az ablakon egy egész évet, de végül is annyi energiát nem fektettem bele, hogy sajnáljam. Majd elvégzek egy másik képzést, ha "megjavulok".

2012. jún. 13. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj el otthonról, aztán mondd azt, hogy megbuktál.
2012. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát az a baj, hogy a szüleim visznek el, meg amúgy is jó a kapcsolatuk a tanárokkal, tuti felhívnák őket egyébként is.

Egyébként köszönöm, hogy próbáltok segíteni.

2012. jún. 13. 22:20
 5/11 anonim ***** válasza:

izééééé a szüleid visznek vizsgázni? meg magyaráznod kéne nekik, hogy miért nem mész?

Azért ugye tudod, hogy ez nem normális? elmúltál 18, a azüleidnek ideje lenne, ha elengednék a kezed. (már értem az összes fóbiádat, szépen belédnevelték.)

tehát rázd meg magad, mondd, hogy egyedül mész, menj be és tedd le azt a rohadt vizsgát.

2012. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Pont azért visznek, mert ilyen bajom van, azt hiszik, hogy ezzel segítenek.

Akkor majd kitalálok én valamit. =S

2012. jún. 13. 22:30
 7/11 anonim ***** válasza:
A helyedben keresnék valami egy másik városban.Hidd el jónéhány embert ismertem aki kiszabadult a szülei felügyelete alól és megtáltosodott. Végre ő volt felelős a dolgaiért és összekapta magát.- Gondolkozz el rajta
2012. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ez még a jövő zenéje, egyelőre ezzel a helyzettel kell kezdenem valamit.
2012. jún. 13. 22:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyél krétát, ezer éves trükk, de attól lázas leszel XD
2012. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt hiszem fölösleges a kréta, így is hőemelkedésem van, szerintem reggelre jól belázasodok. Hihetetlen mikre képes az agy, akaraterővel lebetegítettem magam. :D Vagy lehet, hogy csak a félelem...
2012. jún. 13. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!