Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől éreztem aezt a maró...

Mitől éreztem aezt a maró érzést? és hogyan kerülhetném el?

Figyelt kérdés
a múltkor ittam apum házi borából egy olyan fél litert kb. és savanyú fanyar is volt, gondolom jó savas, hát utána 1-2 órával úgy éreztem majd szétmarja valami a torkom, vagyis nem a torkom, a nyelőcsövem aljánál, hiába ettem én meg rá egy zsömlét, ittam a sok vizet, nem használt, nagyon kellemetlen volt! ezt természetes jelenség vagy sok a gyomorsavam? kiskoromban emlékszem mondta a doki hogy magas. más piánál nem is tapasztaltam ezt bár nem gyakran iszom. hogy lehetne az ilyeneket elkerülni?
2010. ápr. 17. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
úgy h nem iszol ilyen savas dolgokat. és igen. valszeg sok a savad. ha mégis bekövetkezik, vegyél be egy rennie-t, vagy vmi savlekötőt ami neked beválik
2010. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!