Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Káros ha 16 évesen alkoholt...

Káros ha 16 évesen alkoholt iszok?

Figyelt kérdés
alapjáraton nem szoktam inni,nem is szoktam bulizni,de ha pl egy házibuliban iszok akkor lehet hosszútávon valamilyen bajom,ha mondjuk havonta egyszer iszok alkoholt?

2012. jún. 11. 15:21
 1/7 oooopti válasza:
A mennyiségen van a hangsúly, ha csak egy decinyi bort, az még nem káros.
2012. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Havi 1 alkalomtól nem, ha nem viszed túlzásba.
2012. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, csak óvatosan.
2012. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
97%
Mikor 16 évesen ittunk nekünk eszünkbe se jutott az ilyesmi. A mai fiatalok ....
2012. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah, 16 évesen hulla részegen tántorogtam haza, nem fordult meg a fejemben, hogy bajom lesz tőle:D

De mi érdekes, egyik réteg még ettől is fél, másik meg 13 évesen él sexuális életet védekezés nélkül.

Valami középút nincs?

2012. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok és minden hónapban szoktam borozgatni a szüleimmel(kb fél pohárnyi bort) és az pl még egészséges, de szerintem 2 hetente is egészségews, csak az alkoholtartalom-mennyiség arány fontos
2012. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit adsz a májadnak néha, csak detox ne legyen belőle.

Szép lassan kitapasztalod, mennyit bírsz, aztán annyi. Nem egyből felvágni, főleg nem hűtött pálinkával, az huncut:)

2012. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!