Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 14 évesen alkoholt inni?

14 évesen alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Barátaim szoktak inni,nem vészesen sokat kb.havonta...csak azért én féltem őket,hogy ilyen korban minek kell inni?? ebből később lehet nagyobb bajuk ha tovább folytatják??
2011. ápr. 6. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megtalálják a határt akk nemigen lehet bajuk... he meg nem akk tökmindegy 18 év felett is válhat alkoholistává az ember (sőt ált akkor szokott).
2011. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen nem kellene innotok. Gondolom, nem fél pohár bort isztok. Az alkohol agysejt pusztító, és ha így folytatjátok, felnőtt korotokra mi lesz szerinted? Inkább tanulj, építsd a jövődet, és ne igyál!
2011. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Ennyi idősen még az iskolán járt az eszem, meg, hogy hazérjek 8-ra...Ez a következő generáció...Selejt, hulladék banda, ha rajtuk múlik, itt szar sem lesz...
2011. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Mastodon ugyan már faterom is ivott 14 évesen elég vadul élt ma jól menő üzletember. Ha az ember meg tudja találni a határt, semmi baj nincs ezzel.


Akinek meg csak az iskolán jár az esze, semmi szórakozás az egyenes út a pszichiátriára.

2011. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Minden tiszteletem faterodnak, kivétel mindig van...De itt nem csak az alkoholról van szó...Csak eszembe jutott, néhány dolog még pl.: suliban semmi tisztelet, tanárverések, (nem csak cigányok!!!) 40 kilós alultápláltság, élet alól felmentett brigád...Szórakozni lehet, de szerintem 14 évesen mi a faszomat akar valaki úgy szórakozni, hogy iszik, meg szívja a cigit, hajnalba megy haza, és leszarja a szüleit??? Nem adok neked igazat ebben!
2011. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bárkibármit mond, 14 évesen akkoris korai. Én apukám is elismert és sikeres ember volt. De az bulizások, középiskola utolsó évében és egyetem alatt mentek.

Ritka az olyan ember, mint apukád, hogy ennek ellenére sikeres lett. (Tiszteletem az övé.)

Szerintem nem arról van szó, hogy ne szórakozzanak a fiatalok, de nem az ivás legyen ez.

2011. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

Ahogy érzik, ettől lesznek kemények és menők ám...

Ez olyan, mint mikor a 12 éves kis csíra cigizik, és én arconröhögöm.

2011. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Johhny Deep 12évesen kezdett el inni 13 évesen veszítette el a szüzességét és 14éves korában már minden hozzáférhető drogot kipróbált és ivott rendesen és mekkora arc már :D, ha kb 3-4 havonta isznak az nem baj ha minden héten az eléggé, és én nem azért iszom mert vagánykodok vele hanem azért mert jó és 3 biylen bulit lemondtam a 6-ból :/
2011. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Apukám 14 évesen vodkától hányta össze az udvart, és informatikus lett, rendszergazda, jó ember. Alkoholt csak ünnepeken iszik, stb.


Én 12 évesen 2-3 hónaponta megittam 1 Bacardi Breezert, esetleg 1-2 sört és mégse vagyok alkesz...

2011. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

#2

Bravo! Te is hindu vallásban nevelkedett gyökér vagy!

Az alkohol NEM agysejtpusztító, az inkább Te vagy!

Én 14 éves koromban rendszeresen, mértékkel ittam alkoholt, és mégis lediplomáztam az ELTE-n 7 szakon is!

35/F

2020. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!