Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítesz? Ki szeretném deríten...

Segítesz? Ki szeretném deríteni, hogy a tápláléktól pattanásosodom-e.

Figyelt kérdés

Nagyon rühellem a bőröm, legszívesebben levedleném, ha tehetném. Az arcom, a karom, a hátam, a mellkasom mind-mind pattanásos.


Azt olvastam, hogy a rossz ételek is okozhatnak pattanásokat, ezért úgy döntöttem, hogy 1 hónapig diétára fogom magam, hogy kiderüljön, e miatt jönnek-e elő.



Azt olvastam még, hogy nem szabad tejtermékeket fogyasztani, húsokat, kekszet, sütit, csokit, szóval olyasmiket, amikben fehér cukor van, ezenkívül chips-et sem, fehér liszt is nuku.


De akkor mit ehetek? Gyümölcsöt és zöldséget?


Ma például csak héjában főtt krumplit és banánt ettem. Nem esik nehezemre, hisz minden vágyam, hogy ez a pattanásnak nevezett rémálom elmúljon.


Köszönöm előre is a segítséged!



2012. jún. 10. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Víz, víz és még több víz


Nem lehet elégszer elmondani, hogy a pattanás nélküli, feszes és ragyogó arcbőr titka nem a különböző, megjegyezhetetlen nevű hatóanyagoknak és szérumoknak köszönhető, hanem a sok víznek. Napi 2-2,5 liter folyadék szükséges ahhoz, hogy kimossa a szervezetből a méreganyagokat, szóval nincs mese: elő a poharat és tessék kortyolni minél több vizet, gyógyteát és egy kis gyümölcslevet. Minden más tabu!

2012. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!