Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Locoid Crelo tényleg veszélyes?

A Locoid Crelo tényleg veszélyes?

Figyelt kérdés

A szemöldököm alatti ekcémára írta fel a bőrgyógyász.

Viszont sok rosszat olvastam róla,ezért kérnék mindenkit,hogy,ha valaki tudna ettől jobb szert,de nem ilyen károsat,az legyen szíves írja meg nekem!

Vagy,ha van jó tippje,hogyan lehetne úgy alkalmazni a Locoidot,hogy az,ne legyen nagyon káros!

Egyáltalán mennyi napig lehet ezt egyfolytában kenni?

Hány napig nem káros?

Köszönöm!


2012. jún. 8. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
egyszer volt, hol nem volt egy betegtájékoztató...ha nehézségeid vannak az értelmező olvasással, akkor kérdezd meg a gyógyszerészed vagy a kezelőorvosod...
2012. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon okos vagy mondhatom!

Ha nem tudnád egy betegtájékoztató semmit nem ér!

Sokkal többet ér,ha néhány ember megossza a tapasztalatát másokkal,mert tudom,hogy az jobb,mint hülye irományokat olvasgatni!

2012. jún. 8. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
<facepalm>
2012. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az ekcémád felülfertőződik és szép bakteriális bőrgyulladásod lesz, amit a végén esetleg csak szájon át adott antibiotikummal lehet kezelni, az tutira károsabb, mint a Locoid.

Ezeket a krémeket az akut gyulladás idején kell használni. Utána bőrápoló szerek, illetve ha mód van rá, az allergiát kiváltó dolog kerülése a megoldás. Ha újra fellobban az ekcéma, megint választhatsz a szenvedés és a kezelés között.

2012. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!