Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El lehet tüntetni a visszeret...

El lehet tüntetni a visszeret sebészeti módszeren kívül máshogy? Mennyire tud veszélyes lenni?

Figyelt kérdés
És mitől alakulhat ki?
2012. máj. 28. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig még nem sikerült, pedig kentem rengeteg féle csodakrémmel, meg polcoltam minden este. Sportolok is és mégis van. Szerintem akinek van hajlama rá (öröklött) akkor kijön. Ha durva már a visszér, akkor veszélyes is lehet. Én gondolkozok azon, hogy megcsináltatom. Nem is szép, meg veszélyes is.
2012. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kialakulhat ulo / allo eletmodtol (pl ha meloban napi 8 orat allsz vagy ulsz), tulsulytol, de lehet orokletes is.


A "hagyomanyos" mutet mellett lezeres mutettel is lehet kezelni; ez is sebeszi beavatkozas, de biztonsagosabb es kevesebb fajdalommal es komplikacioval jar.


Veszelyes lehet! Karosodik a vegtagok verellatasa, gyengul az immunrendszer, es a keletkezett verrogok a veraramba kerulve agyverzest okozhatnak.

2012. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hát azért a lábamból az agyamig csak nem menne fel vérrög, max a tüdőmig :)

2012. máj. 30. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valami bekerul a veraramba, az barhova eljuthat! Nem fog a tudonel "kiesni"; tovabbmegy a sziv fele, onnan pedig barmerre mehet.
2012. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!