Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Némelyik cigánynak miből van...

Némelyik cigánynak miből van olyan sok pénze, mit csinálnak? (fullos kocsi, nőkön vastag aranyak. )

Figyelt kérdés
Ne azt írjátok hogy lopnak csalnak hazudnak...hanem konkrétan
2012. jún. 7. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag "segííílybűl"...

Érdekes, én is kapok segélyt, mégsem telik belőle kocsira meg aranyakra, igaz, én nem vagyok roma...

2012. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt a piros, hol a piros. Vasat gyűjtenek, tollat gyűjtenek, bodzát gyűjtenek, építkezéseknél bontanak, teknőt vájnak, kosarat kötnek, lovakkal foglalkoznak, nőket futtatnak, autókkal kereskednek.Döntsed te el, ebből melyik a tisztességes, és melyikből telik vastag aranyláncra.
2012. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elit zenél és valóban jól él.

aztán vannak az építőipari vállalkozók,akik cigányokat dolgoztatnak minimálbérért 20 órában.

és vannak a seftesek akik vesznek eladnak mindent

2012. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Némelyik cigánynak attól van sok pénze, mert dolgozik.

- Reggel hatkor felkel a cigány

- megmosakszik

- segít a feleségének az egyetlen gyereket rendbetenni. Szeretnének még egy gyermeket, de most nem lehet. Az anyagiak egyelőre nem teszik lehetővé.

- elkiséri az iskolába

- utána elmegy dolgozni

- reggel 8-tól délután 5-ig dolgozik, méghozzá nagyon szorgalmasan.

- előfordul, hogy megkéri a főnöke, hogy maradjon még bent, akkor természetesen tovább dolgozik.

- mindenki közül a cigány a legszorgalmasabb, ezért, előléptetik.

- természetesen szükség van a cigány munkájára, ezért a vállalat beiskolázza, egy egyetemi képzésre.

- a cigány vállalja a felelősséget, és szorgalmasan tanul munka mellett, majd jelesre lediplomázik.

- ezután ismét előléptetik, tudására nagyon nagy szükség van, ezért szolgálati autót kap, a cég házat bérel neki, és rendkívül magas fizetést kap.

- Mindezekből a cigány megteheti, hogy aranyat vásároljon magának, feleségének, és egyetlen gyermekének.



Azért ez a válaszom, mert azt kérted, ne írjuk, hogy "lopnak csalnak hazudnak."

2012. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4! Hahaha:D 10000-ből kb 1 ha ilyen. Az is a Mága Zoltán:D
2012. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van például 5-6 gyereke. Beadja nevelőotthonba mindet. Valamelyik rokona kiveszi a gyerekeket egy hét mulva. És mivel örökbefogadta őket, rohadt nagy állami támogatást kap. 100k/gyerek. A kölkök otthon vannak a szülőkkel, ha ellenőrzés van, odamennek a "nevelőszülőkhöz", akik "örökbefogadták" őket.
2012. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt majdnem elfelejtettem: rablás, drog, k'urvák, lehúzás, zsarolás.



Az utcánkban a cigányok agyonvertek egy idős nénit a pénzéért. Meghalt. A legtöbb sittet aki kapott 3 évet ül közülük. És még a híradóban, újságban sem jelennek ezek a dolgok meg, mert a cigányoknak jogaik vannak.

2012. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hát pedig lopnak csalnak ütnek vernek szitkozódnak hazudnak..


egy kis sztori:


kertünkben van 10 db vas hordó egyik nap megyek ki az udvarra és nagy megdöbbenésemre 2 cigány ott ólálkodott a hordók körül!köpni nyelni nem tudtam azt se tudtam hogy jutottak be..persze gondolom bemásztak a kapun mert máshogy nem tudtak volna.

észrevettek halál nyugodtan kérdezték nem e akarom nekik adni a hordókat mondom nem és el lehet menni.

ekkor azt mondták hogy adjam oda és jövő héten kifizetik.mondom nem és rájuk szóltam egy kicsit már durvábban hogy menjenek el.ekkor az egyik pofán vágott aztán üvöltve káromkodva fenyegetve elmentek.Pedig én voltam olyan helyzetbe hogy felháborodhattam volna nem ők...


Tehát simán lopnak csalnak hazudnak meg kitudja még mit.

tisztelet a kivételnek.(ha van egyáltalán)

2012. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a ház előtt volt 12 jó nagy fa. Egyik nap mire hazaértem tőből kivágták mindet a cigányok és ellopták.
2012. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

"Ne azt írjátok hogy lopnak csalnak hazudnak...hanem konkrétan"


Szerinted akkor miből? Biztos tanultal egész életükben, hogy sok pénzük legyen...


Amúgy uzsorakamat, védelmi pénz lopás, csalás, etc...hatóságok úgyse csinálnak velük semmit, uh megtehetik.


Pedig mikor az utcán jönnek Audi A8-assal 100 kiló arannyal a nyakukban, akkor kilóméterekről felismerni, hogy maffiózók.

2012. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!