Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ráz meg a kocsi ha...

Miért ráz meg a kocsi ha kiszállok?

Figyelt kérdés
Mindig megráz,de csak engem.A slusszkulcs műanyag borítású,de még azon is áthúz,megcsíp.Hülyének néznek már,mindig várok miután kiszálltam,h leföldelődjek.:SDe a szék is megráz ha felállok róla.Fémkeretes.Kivilágíthatnék egy kisebb várost,annyi áram van bennem:S
2011. nov. 23. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Kabát vagy nadrág a ludas és statikus elektromosság az oka.


Télen szárazabb a levegő és olyankor előfordul ha bizonyos kombináció létre jön. nekem is van olyan kabátom, amit ez miatt nem veszek fel ha kocsiba szállok. :)

2011. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs száz kabátom.De sokat vezetek,és mindig megráz,bármiben vagyok.Nyáron is.Lábbal zárom az ajtót,v csak az üveghez nyúlok:S

Hogy "süssem" ki magam v a kocsit?

2011. nov. 23. 23:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a nadrág olyan.

Farmert hordasz?

A te üléseden van valami plusz borítás?

Esős időben is ráz?

2011. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi plusz.De mondom,mást nem ráz,ők se járnak földelt ruhában.Itthon is minden.Gumikötéllel a kezemben fogok járni:O
2011. nov. 23. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül tettem fel azt a rakás kérdést.

Pl van úgy hogy a sofőr részen van plusz borítás az ülésen.

Illetve ha esős időben is ráz akkor viszont a vezető oldalon van valami gebasz, ami nem a kaszniba megy és akkor bizony ez nem statikus elektromosság.

2011. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt, én is a ruhámra, meg az üléshuzatra fogtam. Aztán kiderült, hogy a riasztó egyik ága hozzáért a kasznihoz.
2011. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha nem én vezetek is megcsíp,ha más kocsijából szállok ki,akkor is.Nincs erre vmi megoldás h ne rázzon.

Ja,ma a szék rázott meg,már nem egyszer felrúgtam,kiborít,még hangja is volt,olyat csípett:S

2011. nov. 24. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Otthoni rázás ellen a levegő párásító a jó megoldás. Ha nincs más a radiátorokra tegyél vizet egy tálkába párologni.


A kocsiba ha csak téged ráz az pedig ruházkodási probléma lesz. Tudom, hogy nem csak egy fajta ruhában ráz meg, de az emberek többsége kedvel egy fajta anyagot és azt veszi több kombinációban. Pl én farmer és pamut póló kombinációban még sosem rázott meg.


Hallottam olyat is, hogy valaki hajlamosabb, amolyan jobb elektromos vezető mint más, de az már az ezoterika rovat. :)

2011. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ott tartok h még pamut cuccban sem mernék a kocsihoz érni.Mielőtt bezárom,rácsapok(kevésbé kellemetlen mint mikor a körmömet csípi meg..wáááá).Akkor maradok az óvatosságnál.:)
2011. nov. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!