Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért "ráz" "csíp" meg a...

Miért "ráz" "csíp" meg a kocsi amikor kiszállok?

Figyelt kérdés
Régen csak nagyon ritkán történt ilyen, mostanában meg MINDIG. Jó, hogy nem fáj, de kellemetlen, és már nem merem bezárni. Mit tegyek?
2011. máj. 5. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A ruhád miatt,valószínűleg műszálas.Feltöltődsz,aztán kisülsz amikor fémhez ér a kezed.
2011. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a boltban van, mikor a fám kosárból pl vettem ki a konzervet.Ma is olyan óvatosan vettem ki,mert állandóan megráz.
2011. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsi, fém. És ha nem is műszálas van az emberen?
2011. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pamutnál nincs ilyen jelenség.
2011. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tankolásnál vigyázz mert ha szikrát kap akkor abból tűz lesz (igen, a kicsitől is belobbanhat), ezért kell megérinteni a kútnál egy fém tárgyat, ami nem a kocsi.
2011. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz a tankolós tanácsot, bár én nem szoktam. Na és ezzel a kis rázással mit csináljak? minden nap ez van mostanában. más ruha van rajtam. :/
2011. máj. 5. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


Földeld le a verdát. Amúgy a statikus elektromosság miatt ráz meg.


Másik válaszolónak meg a bevásárlókocsis storyra azt tudom mondani, hogy ha két kézzel fogja a kocsi "rúdját", és úgy érinti a kocsi fém részét a hűtőgépnél lévő vaskorláthoz, vagy a kasszánál valami fémhez, akkor nem ráz meg. Viszont lehet hallani, hogy egy hatalmasat csattan, még csak hozzá sem kell érinteni egészen.

2011. máj. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

elvileg nekem a cipő miatt volt, mert balerinacipő volt rajtam mezitláb. majd kipróbálom.

köszi a válaszokat! :)

2011. máj. 7. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!