Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy igény...

Miért baj az, hogy igény szerint szoptatok?

Figyelt kérdés

Dokihoz mentünk, mienknek el kellet mennie hirtelen, de, ha már ott voltunk gondoltam megmutatom babácskám pofiját, annak, aki épp volt. (rossssssz ötlet volt....)


Ilyen lecseszést még sosem kaptam (csak itt gyikon :)))))

Az volt a baja, hogy:

-mi az hogy én iszom tejet meg eszem tojást, nem tudtam, hogy szoptatós anyának tilos.

-kérdezi: "ugye csak 2x szopik"? (8 hónapos)Mondom: "nem tudom". Rám néz nagy szemekkel. Mondom: "igény szerint szoptatok" HÁT Ő MÉG NEM HALLOTT ILYET. VAGYIS NEM ENGEDI.


Na ezek után össze mentem a lehető legpicibbre, már annyira fel ment a pumpa, hogy nem akartam vitatkozni, hogy akkor WHO meg LLliga...stb, na mind1


Aztán megnézte a fiam arcát (csupa kis rücsök és gyakran piros,de nagyon, főleg fürdés után, meg melegben)és azonnal szteroidos krémet írt. Azt mondta, hogy ez egy tünet és jöjjünk vissza a saját dokinkhoz beutalért allergia tesztre, mert ez fehérje érzékenység....bla,bla, bla.


Aztán közben nem voltunk itthon 3 napig és jobb lett a babóca arca (nem használtuk a krémet), mert nem a saját vizünkben fürdettük. Most palackos vízben fürdetjük, várjuk az eredményt, de ez a NEM igény szerinti szoptatás kiverte a biztosítékot. Nem gondoltam, hogy Magyarországon még vannak ilyen komcsi elvek, régi könyvekben lehet olvasni ilyesmit (ha meghallotta, hogy még komfort szopizni is hagyom meg velünk alszik.....:)))))) (Amúgy kb 5x,8x szopizik, de nem mindig éhségből, ezt minden szoptató anyuka tudja:) )


Bocs, h hosszú lett, de köszi, hogy kiírhattam, meg hogy elolvastad!!! :)))))



2012. jún. 1. 10:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ja, ez egy helyette doki volt, első és utolsó alkalommal voltunk nála. a mienk is jó fej :))))


Eddig is minden illatmentes fürdetőt használtunk, de ez úgy látszik kevés, vissza tértünk a hidrofilesre, remélem rendbe jön.

eszeget ő is már, az is beállt, azt persze nekem kellet kicsit szabályozni, de van tízórai, ebéd és uzsi rendes időben, rendes mennyiség és közben cici, ahogy uraság óhajtja. :)))

2012. jún. 1. 10:46
 12/13 anonim válasza:
0%
Én sem bírnám ki, hogy a 8 hónaposomat igény szerint szoptassam. Holnap tölti és már csak reggel és este szopik. Elég nagy már ahhoz, hogy rendes ételt egyen. Én meg már nem akarok wc-ben bujkálva szoptatni, mert ragaszkodom az igény szerinti szoptatáshoz. Ameddig nem kezdtük a hozzátáplálást, én is igény szerint szoptattam, de akkor még pici volt, nem is volt napirendünk. Most meg már van és örülök neki.
2012. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy van napirendünk és ebbe tökéletesen belefér a szoptatás is. És miért kellene bujkálni, nehogy már szégyelljem!!!!! Őrültség!
2012. jún. 1. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!