Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokan miért nem mennek el...

Sokan miért nem mennek el orvoshoz ha valami bajuk van vagy fáj valamijük?

Figyelt kérdés
Nem értem miért olyan megterhelő elmenni orvoshoz ha valami baja az embernek,némely ember inkább otthon szenved minthogy lássa hozzáértő személy.
2012. máj. 26. 17:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány éves vagy?
2012. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, hónapok múlva is el kell menni, de addig valahogy csak ki kell húzni. Nekem speciel durva gyomorgörcsökkel kellett majdnem 3 hónapot várnom gasztroenterológiai szakrendelésre. Feltettem akkor egy kérdést, hogy mi lehet ez és hogyan csillapíthatnám, rögtön le lettem hurrogva, hogy miért nem megyek orvoshoz (nem írtam bele a kérdésbe, hogy már van időpontom). Nem tudhatod, hogy mások, akik itt kérdeznek nem hasonló okokból tesznek-e fel kérdést.
2012. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

28 éves anyuka vagyok.

Én is megkérdeztem anno mivel csillapítsam a görcsöket de még nem sikerült semmi hatásos módszert találnom.

Elmentem a gasztroenterológushoz h nagyon rosszul vagyok,akkor már 8 napja minden kijött belőlem még a víz is iszonyatos görcsökkel és elhajtottak onnan!!!!Azt menjek akkor kórházba ha szarul vagyok:(DEEEE mentem tovább és mentem mert tudni akartam és akarom h mi bajom!!!Még durvábbakat is átéltem dokikkal kapcsolatban de kevés az időm mindent leírni...

2012. máj. 26. 18:09
 14/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sokszor azért nem megyek dokihoz,mert mire végre az időpont elérkezett,már ki is gyógyultam a betegségemből.

Másrészt meg azért nem rohangálok a dokihoz,mert Minden napeste 5-ig dolgozom,így örülök ha hazaérek 6-ra.Ezer dolgom lenne még.Sokszor este 6 után már nem is fogadnak betegeket csak sürgős esetekben.Munka közben nem mehetek,mert féltem az állásomat.

De (lekopogom) hál istenek makkegészséges vagyok.A kisebb betegségeket,otthon magam is megtudom oldani.

2012. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Persze,én sem egy megfázásra gondoltam ebben az esetben...pl.véres székletre vagy évekig tartó fájdalmakra,hasmenésre...
2012. máj. 26. 18:18
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kipróbálhatnál gyógygomba kivonatot, kapszulát.

Ami jó hatással van a belekre. Veszíteni valód nincs. És hinned kell, hogy meggyógyulsz.

2012. máj. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert felelőtlenek és egy kicsit sem érdekli őket a saját egészségük.
2012. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!