Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hány éves kortól jártatok...

Ti hány éves kortól jártatok egyedül orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tehát anyukátok nélkül? És az nagyon gáz ha én már lassan 16 leszek de még mindig vele megyek el? (be is jön velem és ő mondja meg, hogy mi bajom) Holnap ha minden igaz, egyedül megyek, de félek mivel még sosem voltam egyedül.. :S
2012. máj. 16. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

A háziorvoshoz már általános felsőben is egyedül jártam. Ha kórházba mentem valamilyen vizsgálatra, főleg vérvételre, akkor engem is kísért anyukám még 16 évesen is, mert vérvételkor mindig rosszul lettem.

Amúgy múltkor elhívtam magammal fogorvoshoz, pedig már 24 éves vagyok, de csak azért, hogy ha sokat kell várnom, akkor ne unatkozzak.:)

2012. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A háziorvoshoz értettem. :D És amikor egyedül mentél legelőször, akkor nem féltél? Én mondjuk szerintem nem fogom tudni úgy elmondani hogy mi bajom van, ahogy anyu elszokta.. biztos majd motyogok valami hülyeséget és leégetem magam.
2012. máj. 16. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól gondolom, hogy pasi vagy?:)

Mert ha igen, egyáltalán nem gáz, hiába a pasik erősebbek, a nők bátrabbak.:)

Amúgy ne aggódj, nem fog lenyelni az orvos, szépen elmondod mi a bajod, lehet nem leszel olyan alapos, mint az anyukád, de meg fogod tudni oldani. Nagyfiú vagy már!:) Vagy nagylány.:)

2012. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy első válaszoló voltam.:)
2012. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ, amúgy lány vagyok. :)
2012. máj. 16. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha bemegy Veled Anyukád, de Te miért nem tudod megmondani, hogy mi bajod van? Nem tudsz beszélni?
2012. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok az a nagyszájú gyerek, így félénk vagyok idegen emberek előtt.

amúgy elmentem ma reggel és szerencsére hamar megvolt, meg eltudtam mondani amin én is meglepődtem :D

2012. máj. 17. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!