Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki fekvőgipszet kap az...

Aki fekvőgipszet kap az SZTK-ban, az hogyan tud egyedül hazamenni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 3. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hazaviszi a mentő. Azt is, akinek minkét lábát egyszerre gipszelik be. Láttam ilyent.
2012. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs aki érte menjen,akkor kérheti hogy a doki hívjon neki szállító mentőt,ami haza viszi,ennél azonban számolni kell, hogy akár órákig is várni kell rá a rendelő folyosóján,hisz nem sürgősségi szállítás.
2012. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, talan silecen! Hiszen fekvo gipszrol beszelsz, tehat biztosan gondoskodni fognak arrol, hogy a paciens haza keruljon!
2012. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

telefonál egy barátnak,hogy vigye haza.

Ha nincs barát,akkor mentő. (de arra tényleg sokat kell várni)

2012. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én taxival jöttem :D egyedül voltam itthon, szüleim pont elutaztak, énmeg itt töprengtem, hogy mi legyen, majd mikor már 3x akkora volt a lábam, gondoltam rákérdezek már, és küldtek egy betegszállítót, azt reméltem, hogy valami szolid járgány lesz, de marhára nem, kijött egy mentő,, hoztak ágyat, pakoltak ide-oda, ami tök jó, de hiába mondtam, hogy ennyire azért nem vagyok beteg... na mindegy. a lényeg hogy annak ellenére, hogy nagyon kedvesek voltak, kellemetlenül éreztem magam a flanc maitt, és úgy éreztem mástól veszem el a helyet, pl. egy szívrohamtól, ezért inkább hazafele hívtam egy taxit, mankót nem kaptam, ezért féllábon ugráltam befele, és 1200 ft-ot fizettem.
2012. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!