Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak egyedÜl én rágom a szám,...

Izabell kérdése:

Csak egyedÜl én rágom a szám, a nyelvem és a belso részt?

Figyelt kérdés
Sajnos ha ideges vagyok vagy unott, akkor tudatomon kívÜl de sebeket ejtek a szám belso részén vagy a nyelvemen . Azután úgy fáj!Mit tehetek ellene?Ti is voltatok már így?
2012. febr. 29. 17:56
 1/8 anonim válasza:
Én is rágom mindig. Tipp: Csak kicsit rágj le belőle és akkor kevésbé fáj utána. :D Amúgy nem tudom mit lehetne vele csinálni. :S
2012. febr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a kóros szövetnyomástól elrákosodhat a szád, és a nyelved. Sürgősen szokjál le róla.
2012. febr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én régen rágtam belül a szám, pontosabban a "pofazacskó" belső részét. Úgy szoktam, le, hogy mindig arra gondoltam, ilyen sebes szájtól undorodni fognak a fiúk és nem akarnak majd megcsókolni.

De ez már nagyon régen volt.


33/L

2012. febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szájnál használhatsz rossz ízű szájbalzsamot(szintelent) így azonnal észreveszed ha tudattalanul elkezded rágni, plusz a rossz íz miatt le is szoksz róla.

nyelvnél passz...

2012. febr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a számról csipkedem a bőrt.
2012. febr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is rágom néha, de a sajátomat. A tiédet valószínűleg te rágod egyedül.
2012. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

az én szam belseje is egy seb

tipp:ha frissen rágtad szét akk semmi meleget ne igyál/egyél :D 6éve rágoma szám és még midnig nem tudtam róla leszokni

2012. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tapasztalatokat...

tehát nem vagyok egyedÜl

2012. márc. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!