Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy kibírjam...

Mit csináljak, hogy kibírjam széklet nélkül 2 teljes napig?

Figyelt kérdés

nemsokára megyünk kirándulni 2 napra. Alapból itthon kibírom 3 napig is, de nem mozgok annyit mint kiránduláson. Meg tavaly olyan rossz volt ahol aludtunk még wc se volt. Így másnap a plázában ürítettem, de akkor is már alig bírtam ki. Mi tegyek, hogy ne jöjjön rám? (Ez az ottani körülményektől is függ ugyebár, ha normális [nem tudom a szállás nevét] helyre megyünk ahol normális a WC akkor biztos el fogok menni ott). De mi van ha nem, mit tegyek hogy ne jöjjön rám?

Az éven nem megyünk a plázába :( . Jah meg még annyit ha reggel mielőtt megyek suliba elszoktam menni WC-re, de ha hazajövök rá jó esetben (a hazajövésre 2 órára) már menni kell. Volt már olyan, hogy mentünk a buszhoz és annyira elkapott a szapora, hogy egy ottani kocsmába kellett megkérdezni, hogy használhatnám-e a WC-t.


F/17


2012. máj. 23. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót,de vehetsz be széntablettát,az visszafogja két napra..ám utána mikor kiereszted nagyon kemény lesz és fájni fog esélyesen,számíts rá..amúgy meg visszatartani egészségtelen,nem ciki ha kijön,hisz mindenkinek kell..az a normális ha napi szinten van,tehát ne akard elrontani:) a szálláshelyeken,mégha csak sátorozás is,általában vagy mobilwc van,vagy vmi lepra,de wc..szóval nopara! ha a szag a baj,vigyél magaddal otthonról parfümöt,fújós dezodort vagy húsvéti kölnit vagy bármit aminek illata van:)
2012. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
volt tavaly azon a helyen, de este 10 után bezárták. Ma beszélt a biosz tanár a széntablettáról. De az akár 2 hétig is visszatartja. Szóval azt inkább nem próbálom :)
2012. máj. 23. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:
dehogy tartja két hétig :D nekem cralex van, 1-2t beveszel semmi bajod nem lesz tőle :D
2012. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha normálisan eszel és iszol,akkor nem fogja két hétig visszatartani a széntabletta!
2012. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valahol csak találsz módot a vécézésre. Ha valamilyen településen vagytok, akkor legrosszabb esetben bemész egy kocsmába, veszel egy ásványvizet, és elintézed ott. Ha kinn vagytok a világvégén az erdőben, akkor meg elég csak jó messze elmenni, és ott elintézheted. Tudom, nem hangzik túl jól, de hidd el, az összes állat is ezt csinálja, nem környezetszennyezés :)
2012. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de a WC-papír eldobálása az
2012. máj. 23. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább arra kell törekedni, hogy a széklet meglegyen, és nem arra, hogy visszatartsd. Abból egyszer nagyon-nagy problémád lehet. Amúgy a toalettpapír nem környezetszennyező.
2012. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Immodiumot használok néha,rostos étkezéssel,sok folyadékkal 2-3 napon belül újra normális a széklet mennyisége,minősége,időköze:) a wc papír és zsepi fából van,lebomlik:)
2012. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!