Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőnek a nőgyógyász tényleg...

Nőnek a nőgyógyász tényleg kevésbé ciki lenne mint a férfinak az urulógus?

Figyelt kérdés

Hasonlóan egy másik kérdéshez, párom nem hajlandó menni nekem meg ugye: már szültél akkor miért gond nőgyógyászhoz járni?!

Ki vagyok akadva ezen a felsőbbségen, hogy csak tegyük szét mert nők vagyunk a lábunk csak nekik ne keljen bármit!



2012. máj. 16. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem. nyugodtan járhatnának ők is egy éves, here tapogatásra, már csak a hererák veszélye miatt is.
2012. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem kevésbé ciki,hanem a nők megszokták,évente szűrés,gyógyszerfeliratáshoz megint menni kell,terhességkor rengetegszer


ezzel ellentétben férfiak nagyonnagy része életében nem lát közelről urológust

2012. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A nők általánosságban véve többet tesznek az egészségükért, és kevésbé félnek az orvosoktól.

Szerintem egyik sem jobb, mint a másik, mindkettő kellemetlen tud lenni, de van, aki félre tudja tenni a félelmét a saját - és párja! - érdekében, míg van, aki nem hajlandó rá.

2012. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A férjemnek egy időben gáttáji fájdalma volt, illetve pisilni is csak nagyon szaggatottan tudott.

Ő elment urológushoz, egyedül a dokit cserélte le a kezelés idejére, mert pont egy két méteres, lapátkezű orvost fogott ki.

Nem volt elragadtatva a vizsgálattól, de visszajárt, mert tudta, hogy úgy tudják csak meggyógyítani.

2012. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

"Ez nem felsőbbrendűség hanem tény nálatok a lik be van járatva napi szinten használatban van"


Drágám, egy nedves 'lik'-ba természetes, hogy fájdalommentesen felszalad majdnem akármi, de a nőgyógyásznál a nők 0,001 százaléka szokott felizgulni. Szerinted mit sápítozunk, ha megerőszakolnak, pl. A kettő nem ugyanaz, de a szex meg a kacsa(nézz utána) se...

2012. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem arról van szó, h kinek cikibb, egyiküknek sem az. ha babavállalás nehézségei miatt, akkor ebben az esetben szerintem nem is lehet tárgyalási alap az összehasonlítás, az ügy érdekében el kellene mennie a férfinak urológushoz. ha viszont általánosságban tesszük fel a kérdést, akkor én is úgy gondolom, h míg egy nőgyógyászati vizsgálat egy jó orvosnál kicsit kellemetlen, de nem túlságosan fájdalmas dolog, addig egy prosztata vizsgálat szuper kellemetlen és jóval fájdalmasabb is a hagyományos női változatnál.
2012. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6.


36/N

2012. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

A férfiaknak az urológus kevésbé kínos. A nőkbe már kislány koruktól belenevelik, hogy "vigyázz magadra, kislányom, ne ülj a hideg földre, mert felfázol, ne ülj a koszos WC-ülőkére, mert fertőzést kapsz" és így tovább. Aztán jön ugye a menstruáció, ami egy indok arra, hogy "foglalkozzanak magukkal". Értelmesebben nem tudom kifejezni.

Ezzel szemben a kisfiúk igazi kis vasgyúrók, nyakig koszosan jöhetnek be az udvarról, oldalba pisilhetik a fákat, csinálhatnak, amit akarnak, mert ők erősek és nem lesz semmi bajuk. Amelyiknek mégis, az nyámnyila anyámasszony katonája, nem lesz belőle semmi.

Így nőnek fel és ez felnőtt korukban is megmarad. A nő járhat orvoshoz, ő legyen egészséges, adjon életet minél erősebb, egészségesebb, szebb gyerekeknek, a férfinak meg nincs semmi baja. A férfi acélból van, mindent kibír, nem lehet beteg, még meg sem fázhat.

Ha meg férfiassága szimbólumáról van szó, főleg nem lehet semmi baja. Hiszen ha urológushoz megy, rögtön ott a gyanú, hogy esetleg valami már nem úgy áll, mint kellene, akkor meg jön a körberöhögés és egyből nem férfi a férfi. A nőknél meg nincs ilyen gond, kicsit obszcén megfogalmazással akkor is ott a lyuk, ha éppen valami bajuk van, az ágyban tökéletesen működnek.

Persze, hogy a teremtés koronái nem fognak elmenni az urológushoz, ha valami nem stimmel. Majd elmúlik az a véres vizelés, csak egy kis apróság, katonadolog, majd feláll az, anyukám, csak most fáradt vagyok, majd a fájdalommal is lesz valami, de most annyi dolgom van...

Aztán meg legfeljebb titokban veszik a varázsszereket: komodói varánusz körméből készült krém, gyanúsan olcsó, rovarirtószagú v1agra és c1alis ("így vót az e-mailbe, aszongyák, olyan, mint a bóti, csak óccsóbb!") és hasonló vajákolások áldozatai lesznek, mert szégyellnek orvoshoz menni és vele felíratni valamit, ami esetleg használ is.

2012. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Párom is könnyedén beszél. Szokott lenni nőgyógyászati gondom, de nődokihoz nem vagyok hajlandó menni, inkább veszek canestent meg ilyesmi. Ő meg nem érti meg, miért nem futok az első kis gondnál orvoshoz. Hát persze, az olyan könnyű!

Ő bezzeg a rövid fitymafékével, ami miatt állandóan gond van szex közben, nem képes elmenni... Pedig fáj neki sokszor, a szexuális életünket is hazavágja.

2012. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, elírtam. Szóval a nőknek a nőgyógyász kevésbé kínos.

(nem vagyok formában)

2012. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!