Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdőrákos az egyik ismerősöm!...

Tüdőrákos az egyik ismerősöm! Már sokat fogyott. átétes agyban gerincben, nyirokcsomóban! Tudom hogy nincs sok neki hátra de mégiis! Mit tehetnénk hogy meghosszabítsuk az életét?

Figyelt kérdés
Mit tehetnénk érte ami meghosszabítaná az életét pár évvel.most sugárkezelést kap.sokat fogyott.alig eszik valamit.folyton hány( bár ez a sugárkezeléstől lehet) szedi a c-vitaminokat.próbálunk neki adni sok gyümölcsöt, zöldséget.Kapott már gyógyszereket is.de mégis..Valaki akinek a hozzátartozója, barátja.FELGYÓGYULT MÁR EBBŐL..vagy meglett hosszabbítva az élete valami oknál fogva.kérem írja le hogy mi segített.!!! Nem kérek negatív kommenteket.segítségre várok.hogy hátha van még esély!!

2012. máj. 10. 18:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
2012. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket.!! A gyógyszereket kihányja.így szerintem az avemar se fog használni.De mindent kipróbálunk, így ezt is.A remény hal meg utoljára!!!
2012. máj. 15. 10:43
 13/15 anonim ***** válasza:

hogy van az ismerősöd?

Nekem a páromnak volt áttétes tüdőrákja, 7 hónap szenvedés után - hatot jósoltak nekik a dokik -, ma egy hónapja, hogy meghalt.

Remélem, nektek sikerül megküzdeni a harcot!

Legyetek mellette annyit, amennyit tudtok, és ne emlékeztessétek a betegségére. Tényleg ne kezeljétek betegként, viszont, amikor ő akar beszélni erről, akkor hagyjátok és próbáljatok neki segíteni.

Nehéz ez a beteg és a hozzátartozó szempontjából egyaránt.

2012. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos MEGHALT :((
2012. aug. 14. 07:42
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. :( Amikor láttam kiírva a kérdést, nagyon reméltem, nektek sikerülni fog győztesen kikerülni a harcból.

Együtt érzek veled. Ez egy iszonyat ronda betegség... fájt látni, ahogy őt is elvitte.

Kívánok neked kitartást és sok erőt az elvesztése feldolgozásához.

2012. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!