Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi van hátra? Rák.

Mennyi van hátra? Rák.

Figyelt kérdés

Apukámnál vastagbélrákot diagnosztizáltak 2 hónappal ezelött, de mint kiderült,már 6 éve megtalálták nála,de nem ment vissza kezelésre,és eltitkolta,nem tudtunk róla,mert nem látszott semmi. de rosszul lett januárban,agyvérzés,és ott egyértelmüen kiderült a kórházban,hogy mi a baj,és áttétes... a tüdején, a máján,veséjén... akkor felerösítették,infúzió,vért is kapott,már 1 hónapja otthon van. már fogyott 25 kg-t,látszik,hogy gyenge. próbálkozik természetgyógyászokkal,minden nap jönnek hozzá... de már a székletét sem tudja tartani,meg mondták is az orvosok,hogy a bélrendszer 99%-ban el van záródva.

azt szeretném tudni,hogy 1: mennyi lehet neki hátra? 2: milyen lesz az állapota,miben nyilvánul meg,mire számítsunk? csak nem bír majd felkelni egy nap,vagy hogy? mert most igaz nehezen, de járkál,még vezet is autót,de állandóan mennie kell a wc-re.

megköszönném a válaszokat.



2012. márc. 24. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy megéli a nyarat. Az én apukám tavaly gyereknapkor halt meg, szintén rákban. :( Készüljetek fel rá.
2012. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Azoknál, akik hisznek benne, hogy a bajuk gyógyítható,és készek is harcolni a betegség ellen, nagyobb a túlélési esélyük, mint azoknál, akik beletörődnek az állapotukba, helyzetüket reménytelennek, magukat tehetetlennek érzik. A bizakodás növelheti az immunsejtek aktivitását, Pozitívan kell neki gondolkozni, Mondd neki, hogy képzeljen maga elé egy csatát, amelyben az erőtől duzzadó immunsejtek űzik, és pusztítják a fejvesztve menekülő gyenge ráksejteket.Szeresd őt, és biztatgasd őt.
2012. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erőt és kitartást kívánok elviselni mindannyiotoknak a következő heteket/hónapokat!
2012. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. :\
2012. márc. 24. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolnak igaza van, viszont azt hat éve kellett volna elkezdenie. Akkor valahogy nem vette komolyan, most meg már lehet, hogy minden hiába.
2012. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen,valószínü nem akarta tudomásul venni,hiszen a világon senkinek sem mondta el,meg még a mai napig nem beszél róla,csak max úgy mint egy megfázásról.... pedig akkor még lehetett volna segíteni rajta,de már tiszta áttétes....

de egy valamire nem kaptam választ,hogy milyen tünetei lesznek késöbb? nem tud majd felkelni,vagy fájdalmai lesznek? vagy mi? :( mert most ami látszik,hogy rengeteget fogyott,alig eszik,holott régen egész nap csak evett... fura foltok vannak a testén,és állandóan wc-znie kell....sokszor meg el sem ér odáig...

2012. márc. 24. 20:27
 7/7 anonim válasza:
hát tünetei: hányás, hányinger.szédülés, gyenge lesz, fogyni fog többet is, egyre gyengébb lesz..Nekem apum tüdőrákos, átétes mindenhol.ő sugárkezelésre jár, bár sokkal jobban hány tőle mint mikor még nem kapta.Ő egyre rosszabb állapotba van.Én felkészültem már a legrosszabbra.:(
2012. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!