Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdőrákos az egyik ismerősöm!...

Tüdőrákos az egyik ismerősöm! Már sokat fogyott. átétes agyban gerincben, nyirokcsomóban! Tudom hogy nincs sok neki hátra de mégiis! Mit tehetnénk hogy meghosszabítsuk az életét?

Figyelt kérdés
Mit tehetnénk érte ami meghosszabítaná az életét pár évvel.most sugárkezelést kap.sokat fogyott.alig eszik valamit.folyton hány( bár ez a sugárkezeléstől lehet) szedi a c-vitaminokat.próbálunk neki adni sok gyümölcsöt, zöldséget.Kapott már gyógyszereket is.de mégis..Valaki akinek a hozzátartozója, barátja.FELGYÓGYULT MÁR EBBŐL..vagy meglett hosszabbítva az élete valami oknál fogva.kérem írja le hogy mi segített.!!! Nem kérek negatív kommenteket.segítségre várok.hogy hátha van még esély!!

2012. máj. 10. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Deuterizált víz, céklalé, gyömbér...én ezekben hiszek.

Legyetek sokat vele, ne kezeljétek betegként, ha az állapota engedi sok friss levegő. És a sószoba is biztos jót tesz.

Nekem sem anyukám sem apukám nem látta rajtam, hogy belül megszakad a szívem...csak az életkedvet, a gyógyulásban hitt reményt. Kitartást neked!

2012. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az én ismerősömnél sajnos 4 hónap alatt zajlott le a betegség végzetes kimenetellel. Sajnálom.

Ez nem negatív komment, ez a valóság. Próbáljátok minél roborálóbb ételekkel etetni, hogy a fizikai állapota ne romoljon.

2012. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Ne vedd szemétségnek amit mondok, de ha mát ennyi áttéte van, akkor nem tudod, de ne is akard meghosszabbítani az életét. A végstádiumos rákbetegség szörnyű fájdalmakkal jár, ne akard a szenvedését még jobban elnyújtani.
2012. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

[link]


[link]


----------------------------------------------------


[link]


[link]

[link]

[link]


[link]


[link]

[link]


[link]


----------------------------------------------------


[link]


[link]

2012. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
2012. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én nem szenvedtetni akarom.Hanem elég erős személyiség..és tudom ha hisz benne felgyógyulhat.erről beszéltem ..

Köszi nektek!

2012. máj. 12. 11:33
 7/15 anonim ***** válasza:
A hitet és reményt mindig erősíteni kell!
2012. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nektek volt már ilyen a családba, közeli rokonságba!! Hogy viseltétek?? Mesélnétek róla..??! ( de csak ha akartok)
2012. máj. 14. 17:53
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, hogy mire számítsak!!
2012. máj. 14. 17:54
 10/15 anonim válasza:

[link]

------------------

[link]

[link]


[link]

2012. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!