Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kezem hátsó részén vannak...

A kezem hátsó részén vannak ilyen pattanásszerűségek, mik ezek és hogy lehet megszabadulni tőlük? +kép

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy kép róla. Amúgy mindkét kezemen ugyanott, ugyanolyan arányban van. Néha jobban látszódnak néha kevésbé.

Kinyomni rendesen nem lehet őket és az amúgy sem segít, csak csúnyább lesz a sebek miatt.


Próbáltam kenegetni krémekkel (vmi bőrhidratálóval) de 2 hét után meguntam mert semmit nem változott.



2012. máj. 4. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Dörzsöld le luffa szivaccsal, vagy használj testradírt. Utána kend be körömvirág kenőccsel.
2012. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben kipróbálom, de azt nem tudod hogy micsoda ez ? Ez valamiféle pattanás, vagy allergia vagy ?
2012. máj. 4. 19:10
 3/5 anonim válasza:

nekem is teljesen ilyenek vannak a karomon én már végig jártam minden bőrgyógyászt mert nagyon rondák...aztán rátaláltam egy nagyon jó kozmetikusra aki azt mondta h. Ételallergia..én nagyon sok mindent nem ehetek...

de amitől a leginkább lehet allergiád: tengeri dolgok(pl.:rák), eper, dinnye

remélem azért segítettem :)

15/L

2012. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, ebben lehet valami. Megváltoztatom az étrendem aztán kiderül mi a hunyó. Elég sok csirkemellet eszem, kezdem azzal...


Amúgy neked már elmúltak? Mennyi idő után lett változás, és hogyan jöttél rá h mit nem ehetsz ?

2012. máj. 7. 15:28
 5/5 anonim válasza:

ez emberfüggő.. menj el egy jó kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz. ez attól is függ h. milyen a vércsoportod..stb.

nagyon fűszeres vagy édes dolgokat ne nagyon egyél a többit meg csak börgyógyász tudja megállapítani.

nekem még nem múlt el de már jobb lett egy picit...de miután elmúlik azután heges lesz a karod..elég csúnya de egy év után lehámlik és szép lesz:)

ja és nagyon sok vizet igyál!! az segít.:)

15/L

2012. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!