Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon lassan gyógyulnak a sebeim, van, amelyik majdnem 1 éves és még mindig látszik, hullik a hajam, mindig úgy érzem hogy ennem kell valami, főleg az édességekre igaz, de van, amikor rámjön és akkor mindent megeszek amit találok. 13/L

2012. ápr. 26. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

ha ez megnyugtat nem vagy egyedúl!:(((Én is igy vagyok!!!:((((van olyan ami már 3 éve megvan, nem csak a heg.........Van egy sima karcolás ami már 1éve ott van,pedig csak egy sima egyszerü(nemis mély)karcolás!A hajam is borzatóan hullok,főleg ha nagy a szél és összekócolta a hajam.....A kajàval meg szerintem szinte mindenki igy van!:)))))Egyébkènt lehet hogy örökölted hogy hullik a hajad,meg hogy lassan forranak be a zsebeid!

13l

2012. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*hegeid :D
2012. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kajával az a baj, hogy utálok enni, ezért csak kivánom, de mikor elöttem van, gyorsan magamba gyúrom és aztán félóra múlva megint. Az utóbbi időben pedig kedvetlen lettem,hosszútávon tulajdonképpen néha rámjön az is hogy nincs értelme az egész életnek. Ez már elég régóta igy van, és kb fél éve a jegyeim is leromlottak, pedig osztályelső is voltam valamikor... Sok hülye gondolat kavarog bennem... öngyilkosság stb. sokszr érzem úgy hogy már nem birom... pedig nem lenne okom panaszkodni... néha nem is ismerek magamra....
2012. ápr. 26. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Lassan gyógyuló sebeknek több oka is lehet. Akár a C vitamin hiánya is.

A hajhullás utalhat gyulladásra, hormonzavarokra.

Ha már úgy érzed, hogy beteges az édesség iránti vágy, el kéne gondolkodni egy Candida teszten!

2012. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!