Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Kb.3 napja a szegycsontom alatt érzek fájdalmat..nem erős fájdalom, sőt nem is túl zavaró, de mégis valahogy kellemetlen. Volt olyan, hogy éhes voltam, de tele éreztem magam, s miután ettem nagyon szúrt a gyomrom, de ez egyszer volt azóta. Tegnap óta pedig olyan savasnak érzem, száraznak a torkom kicsit fojtogató érzés, és hányingerem is van néha-néha. Próbáltam utána nézni...ez gyomorfekély tünete lehet? De azt olvastam hogy akkor égne is a gyomrom, nekem viszont nem, kicsit a szegycsont fölött ma égett, de nem belül, hanem kívül és az el is múlt hamar. Nagyon ideges típus vagyok, különösen kb. másfél-2 éve. És gyakran van az, hogy ebédelek aztán csak később este eszek, és addig gyakran szúr a gyomrom.A válaszokat előre is köszönöm!

2012. ápr. 21. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

a gyomorfájdalom sugárzik ki oda

nekem is fájt ott.

hát hónapokba tellett, mire rájöttem, hogy az éhségtől.


állj át a normális, rendszeres táplálkozásra

vagy pedig sűrűn egyél keveset.

2012. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én refluxra tippelnék, különösen akkor, ha a torkodban is éreznéd azt a savas ízt. A fekély lassabban alakul ki, egy baktérium okozza, amit viszont egy gasztroenterológiai vizsgálat könnyen kiderít. A refluxot is ott kezelik, kiváló gyógyszerek vannak erre, érdemes beutalót kérned a háziorvostól.
2012. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! igen a torkomban is ezt érzem, szerintem hétfőn mindenképp elmegyek orvoshoz, mert ez egyre romlik.
2012. ápr. 21. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
mi is várjuk az eredményt.
2012. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!