Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegség szimulálás, avagy...

Betegség szimulálás, avagy hiányzás az iskolából [? ]

Figyelt kérdés

Tiszta idegroncs vagyok. Ideje lenne magam kipihenni valahogy, egyedül, itthon, ami most konkrétan lehetetlen (vagy a tesóm, vagy a szüleim basztatnak folyamatosan mindennel + az iskolai dolgokban is helyt kell állni.)


Szükségem lenne olyan módszerekre, amivel valamiféle betegséget, vagy tüneteket idézhetnék elő.


Kicsit keresgéltem a neten..


Kréta evés - Még régen próbáltam, nem működött.

Sós kávé - Nem próbáltam még, de gondolom gyomorégésen kívül más hatása nem lenne.



Sós langyos víz - Milyen tüneteket lehet vele produkálni, ki próbálta már, milyen sikerrel?

Szódabikarbóna - Csak "jókat" hallottam róla, de milyen mennyiségben kell szedni, és mennyi idő alatt fejti ki hatását? (Úgy értem este vegyem-e be, és reggelre hat, vagy kora reggel, mielőtt a szüleim felébrednek, stb.)


Esetleg ha valaki tud mondani hasonló módszereket, amik hatásosak, akkor azt megköszönném. :)


Az orvossal ezt őszintén nem akarom megbeszélni, elküld melegebb éghajlatra, ha nem vagyok beteg.

A szüleim már csak egy napot tudnak igazolni, azt meg később akarom kihasználni.


Ha valaki tudna ötletekkel, javaslatokkal, tapasztalatokkal szolgálni, azt megköszönném. :)



2012. ápr. 26. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem elég az, hogy ideges vagy?

csak a holnapi napot bírd ki, utána lesz egy hosszú hétvége, amikor pihenhetsz.

2012. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A hosszú hétvége alatt itthon lesz mindenki. :( Nem tudom igazán kipihenni magam.


Nem most fogok itthon maradni, jövőhét utánra terveztem. Addig csak találok valami tuti módszert.

2012. ápr. 26. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is kellene,mindenképp írd kommentbe ha találtál valamit !! :)
2012. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, véleményem szerint azzal hogy lebetegíted magad semmit nem érsz el, mert oké hogy otthon maradsz, de sztem az hogy egész nap pl a wc-re rohangálsz, az nem pihenés.

Amiket írtál mind hasmenéseket, hasgörcsöket okoznak.

De ha szimplán otthon maradsz, majd másnap azt mondod a dokinak hogy egész nap ment a hasad és azért nem tudtál lemenni.Ha rákérdez mond azt hogy disznó sajtot ettél, le volt járva de nem gondoltad hogy rossza, mert nem volt büdös, de ezek szerint mégis romlott volt. (hihető mert a disznósajtról nehéz megállapítani ha romlott, pont ezért sokan nem szeretik)

Vagy ha ez nem megoldható mert a szüleid később mennek el mint te.

Akkor ha lány vagy és már menstruálsz, akkor szimplán várd meg míg megjön, és reggel add elő a haldoklót, hogy nagyon görcsölsz.

2012. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!