Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bűntudatom?

Lehet bűntudatom?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött az egész egy „kis” hasfájással.Gondoltam,hogy a menstruációm fog megjönni (mindig hónap elején jön meg).Így is lett. (Először,olyan 10 éves koromban jöhetett meg,kb. 11 évesen kezdett úgy beállni.)

Na,de a furcsa az volt,hogy eddig sosem görcsöltem előtte,de gondoltam egyszer ennek is el kell jönnie.

Éjjel arra keltem,hogy az ágyam matracáig átáztam,hát takarítgattam úgy egy másfél órát.

Aggasztott,hogy a hasfájás még megvan.

Szerdán különben bejött egy hasmenés járványos tanár.(köpköd és közeljött hozzám,úgyhogy 99%,hogy tőle kaptam el)

Reggel mindezt mondtam anyának,rávett,hogy ne menjek suliba.

Hihetetlen nagy bűntudatom van.Igaz,hogy tényleg durva,hogy ennyire megvan,meg,ha nem veszek be gyógyszert iszonyatosan görcsölök,de akkor is. Kisgimis vagyok,szóval itt nagy gáz hiányozni…bár mentségemre legyen,hogy jó tanuló vagyok és,hogy az évben most hiányzom másodszorra.

És akkor a hab a tortán,hogy van egy szobakutyám,aminek bizony ilyenkor is kell ürítenie.Szóval nagyon jó volt,amikor becsengetés előtt 10 perccel,4 osztálytársam ÉS AZ IGAZGATÓ látták,hogy „vígan” sétálgatok. (nem volt a homlokomra írva,hogy majd’ szétrohad a belem)



2012. márc. 2. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom az igazgató és osztálytársaid is tudják, hogy egy kutyának tojni kell néha, ha törik, ha szakad.

Pihenj, gyógyulj, ne aggódj,szia!

2012. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet bűntudatod. legközelebb ne rémítgesd anyudat, ha annyira nem vagy szarul, hogy simán sétáltatod a kutyát.
2012. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Izabell ***** válasza:

De aranyos a kérdésed!

Figyelj, mindenkinek vannak magán dolgai.Ha egyszer nem mentél suliba, azt úgyis kell igazolni valahogyan. Gondolom anyud ír majd egyet...Tehát senkinek semmi koze! Ha anyud képes megírni az igazolást vagyis kérést, hogy igazolják hiányzásodat akkor az jelzi, hogy igenis az anyuka tudatában volt annak, hogy otthon maradsz.Nyugi nem lehet baj belole;))

18 vagyok[lány] na nekem lehetne néha bűntudatom, amikor például nincs idom tanulni s nem akarom lerontani a jegyeim, így nem megyek suliba 1 nap, mert felmérot irunk valamibol...

2012. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon-nagyon köszönöm!! ♥
2012. márc. 3. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!