Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek jól van ez így?...

Szerintetek jól van ez így? Bugyiban, gatyában, vagy meztelenül aludnátok inkább?

Figyelt kérdés

Az éjszakai alváshoz mindig laza, pamut ruházatot tanácsos használni, amit négy-öt naponként legalább 60 fokos mosóvízben kell kimosni az ágyneművel együtt.


Ha az ember a saját otthonában van, meleg időben, természetes, hogy kevés ruhában, vagy meztelenül van, különösen, ha mások nem láthatják.


Nem élnék olyan emberrel közös háztartásban, aki ruhában, szoros bugyiban, vagy alsógatyában alszik. (Tiszta váltóbugyit legfeljebb a menzesz alatt szabad viselni, de nem azt, amiben egész nap büdösödtél.)

Sajnos megszűnt a katonaság, a közösségi nevelés, és a fiatalság nem kap a családtól olyan viselkedés normát, amit a kulturált életmód megkövetel. Minden második kérdés az orális szex iránti vágyakról szól, de senki nem firtatja, hogy hányszor veszel fel tiszta bugyit, vagy alsónadrágot.

Szerintetek jól van ez így?



2012. ápr. 26. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha elég meleg van hozzá, akkor én meztelenül szeretek aludni. Egyébként tiszta, kényelmes bugyiban és pólóban.
2012. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igazából a konkrét kérdést én nem értem. Az odáig rendben van hogy minden nap tiszta elsóneműt vesz fel az ember higiéniai okokból meg alvásnál is maximum laza pamut nadrágot meg pólót hord ez is rendben van. Persze meztelenül aludni az a leg egészségesebb főleg ha meleg van és senkit nem zavar ez. Én amióta egyedül lakok mindig meztelenül alszok itthon. 21/F
2012. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked igazad van, de sok fiúval találkoztam, aki "ruhástól" alszik, és reggel pedig jól beizzadva ébred. Azon pedig tényleg kiakadok, amikor a barátnőim is erre esküdnek, hogy a bugyit "soha" nem veszik le.

Ezért tettem fel a kérdést.

2012. máj. 3. 12:30
 14/14 anonim ***** válasza:

Én aludnék pucéran szívesen, csak éppen mindig megfázik a hátam reggelre, és egy hétig úgy kelek ki a székből, mint egy reumás hetvenéves, emiatt egy póló muszáj. Esetedben csak azt nem értem, egy brutál meleg nyári éjszakán neked miért kevésbé higiénikus a lepedőt összeizzadni, mint egy alvásra szánt ruhát (ha utcai ruhára gondoltál, abban én sem alszom).


Azzal a kitétellel sem értek száz százalékban egyet, hogy mi folyik ki egy egészséges nőből, mert a párom azért kerüli inkább a bugyi nélkül alvást, mert kicsit bővebb a folyása, és emiatt kényelmetlenül érzi magát. Abban igazad van, hogy nem "folyik ki belőle", de őt zavarja, hát bugyiban alszik.

2012. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!