Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek jól van ez így?...

Szerintetek jól van ez így? Bugyiban, gatyában, vagy meztelenül aludnátok inkább?

Figyelt kérdés

Az éjszakai alváshoz mindig laza, pamut ruházatot tanácsos használni, amit négy-öt naponként legalább 60 fokos mosóvízben kell kimosni az ágyneművel együtt.


Ha az ember a saját otthonában van, meleg időben, természetes, hogy kevés ruhában, vagy meztelenül van, különösen, ha mások nem láthatják.


Nem élnék olyan emberrel közös háztartásban, aki ruhában, szoros bugyiban, vagy alsógatyában alszik. (Tiszta váltóbugyit legfeljebb a menzesz alatt szabad viselni, de nem azt, amiben egész nap büdösödtél.)

Sajnos megszűnt a katonaság, a közösségi nevelés, és a fiatalság nem kap a családtól olyan viselkedés normát, amit a kulturált életmód megkövetel. Minden második kérdés az orális szex iránti vágyakról szól, de senki nem firtatja, hogy hányszor veszel fel tiszta bugyit, vagy alsónadrágot.

Szerintetek jól van ez így?



2012. ápr. 26. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha jó csaj vagy, én leginkább benned aludnék szívesen.
2012. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Szerintem mi kérdés?
2012. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, most az a bajod, hogy valaki bugyiban/gatyában alszik, vagy az, hogy az előző nap is használt bugyiban/gatyában? Utóbbi nyilván nem a legjobb, én is tiszta gatyát veszek tusolás után, és abban fekszem le. Egyébként meg mi a retekben aludnék?
2012. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hat lehet en vagyok hulye de en nem ertem ezt a kerdest!

Mi a kerdesed??

2012. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vágom, tán fogalmazd meg érthetően.
2012. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most mi is a kérdés? Hogy bugyi és gatya nélkül kell aludni, mert különben jajj lesz nekünk? Ha van egy párod, és összeköltözésnél kiderül, hogy bugyiban alszik, otthagyod?

Egyébként nem tudom, tisztában vagy-e vele, hogy a nőknél létezik egy természetes folyás, hát nem aludnék mégegyszer abban az ágyban, amiben már feküdtem bugyi nélkül tökmeztelenül...

2012. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hat ertem az a bajod hogy mindenki az oral szexrol dumal es nem a tiszta bugyikrol es gatyakrol!Am szerintem errol azert nem dumal mindenki sot senki mert ezt mindenki megeszi marmint alsot cserel!Az oral szexet meg nem mindenki csinalja! :) mast nem tudok leszurni ebbol a zagyvasagbol!
2012. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megteszi akart lenni bocsika!
2012. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A kérdés az, amit kiírtam. Szerintetek egészségesebb alsóneműben aludni, vagy inkább nélküle?

Lehet hálóinget, vagy pizsamát felvenni éjszakára, és lehet még aláöltözni bugyiban (alsógatyában) mint az amerikai filmeken, ahol szemérmesen soha nem látod ruha nélkül a szereplőket. Ez nyilván csak a film, de mi a valóság? És vajon az alváshoz másik fehérneműt helyes használni, vagy ugyanabban a koszos bugyiban izzadod végig az éjszakát.

És még egy dolog. Egészséges nőből nem folyik ki semmi alvás közben, legfeljebb az, ami korábban befolyt. Természetesen, most nem a menzeszre gondolok, mert akkor nyilván minden kulturált ember megteszi a megfelelő óvintézkedést, hanem az egyébként normális napokra.

tehát a kérdés: Bugyi, vagy nem bugyi? (alsónadrág, vagy nélküle?)

2012. ápr. 26. 15:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Már bocs, de miért aludnék koszos bugyiban?

Esti zuhany, vagy fürdés után, egy TISZTA széles oldalú kényelmes bugyit vagy rövid nacit veszek föl xl-es polóval.

Nekem így kényelmes.

2012. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!