Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meggyógyulhat a rákból?

Meggyógyulhat a rákból?

Figyelt kérdés

Most derült ki az évfolyamtársamról, akivel egyébként jóba is vagyok, hogy a nyakában van eg rosszindultaú daganat. Nem tudom, hogy mennyire előrehaladott az állapota, vagy hogy hogy derült ki. De annyira sajnálom. 19éves..

Kemoterápiát fog kapni. Azt sem tudom, hogy inoperábilis-e, de hát ilyen kérdéssel nem is lehet odamenni hozzá. Ennyire azért nem vagyunk jóban.

Szerintetek meggyógyulhat belőle?

2 hete beszélgettük, hogy ki hova tanul tovább, és mit akar az életével kezdeni.. Annyira szörnyű, hogy lehet, hogy ő már semmit :(


2012. ápr. 19. 08:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bla-Bla az egész.

Pont erről beszéltem.

Az emberi butaság!

Nyissátok már ki a szemeteket, több millió ember hal meg évente rákban, szerintetek majd egy kis barackmag mindent megold majd.

Ez pont olyan mint:

A PERU-ban élő őslakosok akik a "élet fájából"(macskagyökér) főznek teát és azt fogyasszák, és valami hihetetlen módon nem ismerik a rák betegséget.

És megszületett a rák elleni C**Tea, az őserdő ereje.

Pont mint a Hunzák, akik a barackmagot eszik.

Mily különös egybeesés!


Ez csak egy nagyon jó marketing, ami arra épül hogy a tehetetlen, halál félelemtől rettegő, beteg embereket lehúzzák.

Írnak hozzá valami jól csengő tudományos maszlagot, amit senki sem ért, de a butákat meg lehet vele vezetni.

Odaraknak egy két jól hangzó DR. Prof. stb... illetőt.

És eladják a sok semmirevaló szemetet jó drágán.


Ti meg bedőltök neki!

Gratulálok.

Ennyi erővel inkább telefonáljatok be az EZO Tv-be,az majd elmond egy-két hókuszpókuszt és már egészséges is vagy.


Én azt javaslom aki beteg az a kemóban bízzon, ha nem így lett volna én már halott lennék.

Ehettem volna a barackmagot zsákszám.


Üdv.

2012. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt talán megkérdezheted, hogy mikor fogják műteni, meg hogy milyen rákja van. Én is sajnálom, az egyik tanárnőm fiatalon halt meg vérrákban.
2012. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"A rák ellenszere: B17 vitamin


Az Országos Gyógyszerészeti Intézet a B 17 témájában a következő közlemény közzétételét kérte:


Az Országos Gyógyszerészeti Intézet a www.b-17.hu/felhivas internetes oldalon közzétett felhívásra reagálva tájékoztatja a T. Kollégákat, hogy a B-17 vitamin/Laetril/Amigdalina megnevezésű készítményeket (injekció, tabletta) az Országos Gyógyszerészeti Intézet, illetve az EU sem gyógyszerként, sem gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítményként nem engedélyezte.


Toxikus mellékhatásai miatt a B-17 vitamin/Laetril/Amigdalina nem elfogadott szer az engedélyezett gyógyászatban, és egyébként nem tekinthető vitaminnak.


Az Országos Gyógyszerészeti Intézet, valamint a hivatalos szakirodalom, és a nemzetközi szakhatóságok (EMEA, Európai Gyógyszerügynökség; FDA, az Egyesült Államok Élelmiszer- és Gyógyszer-engedélyezési Hivatala; EFSA, Európai Élelmiszer-Biztonsági Hatóság; NCI Egyesült Államok Nemzeti Rákkutató Intézete) egyértelmű álláspontja szerint is a Laetrile (B17 vitamin) toxikus vegyület.


Megjegyezzük, hogy az USA-ban 1980 óta tilos a fenti készítményeket rákellenes szerként, vagy bármilyen más terápia részeként alkalmazni.


(OGYI - 2006.11.20. 10:59) Forrás: Magyar Orvosi Kamara"


Higgyed bolond, ég a Duna.


Nézz utána....

Üdv.

2012. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Helyesbítés:

(macskagyökér) javít macskakarom.

2012. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem egy vitát akartam indítani vele.. de látom itt még egy ilyen szörnyű helyzetből is sikerül csinálni.. Na mind1
2012. ápr. 19. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!