Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meggyógyulhat a rákból?

Meggyógyulhat a rákból?

Figyelt kérdés

Most derült ki az évfolyamtársamról, akivel egyébként jóba is vagyok, hogy a nyakában van eg rosszindultaú daganat. Nem tudom, hogy mennyire előrehaladott az állapota, vagy hogy hogy derült ki. De annyira sajnálom. 19éves..

Kemoterápiát fog kapni. Azt sem tudom, hogy inoperábilis-e, de hát ilyen kérdéssel nem is lehet odamenni hozzá. Ennyire azért nem vagyunk jóban.

Szerintetek meggyógyulhat belőle?

2 hete beszélgettük, hogy ki hova tanul tovább, és mit akar az életével kezdeni.. Annyira szörnyű, hogy lehet, hogy ő már semmit :(


2012. ápr. 19. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ma már nem feltétlenül kell a rákba belehalni. Nekem volt néhány ismerősöm, aki rákos volt és egy kivételével mindegyik meggyógyult ! Persze ez nagyon sok mindentől függ, de ma már nagyon sok olyan kezelés áll rendelkezésre, amivel jó eredményeket érnek el.
2012. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm, akiről 17 éves korában az derült ki, hogy májrákja van, aztán sikeresen kikezelték, azóta is boldogan él, azóta már 15 év telt el... :-))


Pár napja olvastam valahol, hogy a SÁRGABARACKMAG fogyasztásával remekül gyógyítható a rákbetegség legtöbb formája, napi 40-50 db magot kell elrágcsálni és az ebben levő speciális hatóanyag csak a ráksejteket öli meg!...


Az évfolyamtársad helyében kipróbálnám (az orvosi kezelések mellett), ártani nem árthat!...

2012. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Meg hagymát kell a hóna alászorítani és macskapiszokpipát szívni. Ártani nem árthat.
2012. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyban függ attól, hogy milyen rák és mennyire előrehaladott.

Ismerősömnek pajzsmirigyrákja volt, most semmi baja, azon kívül, hogy gyógyszert kell szednie (mivel a pajzsmirigyéből nem maradt nagyon semmi).

Egyik volt évfolyamtársamnak petefészekrákja volt, ő is jól van.


Van olyan ráktípus, aminek az 5 éves túlélése mondjuk 80-90%, és van olyan, aminek 1%....

Szóval tényleg nagyon nagyon nagy különbségek vannak.

2012. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tényleg függ attól, hogy mennyire előrehaladott, vannak-e áttétek...ha vannak, akkor sajnos szinte semmi esélye a gyógyulásra.
2012. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tudnunk kellene milyen rákja van?

Sokkal nagyobb valószínűséggel tudhatnád meg az esélyeit.


Nekem is volt, már 8 hónapja tünetmentes vagyok.

Az ígéretek alapján 90-95%-os esélyem van a teljes gyógyulásra.

Nekem limfómám volt, a nyakamban volt a daganat nekem is.

------------------------------------------------


"40-50 db magot kell elrágcsálni és az ebben levő speciális hatóanyag csak a ráksejteket öli meg"


Ekkora baromságot meg ne írjunk már légy szíves!

Nincs, ismétlem NINCS, olyan anyag/gyógyszer ami csak a rákos sejteket öli meg!

Az orvostudomány mai állása szerint még képtelenség csak a rákos sejteket megölni, mivel nem tudják megkülönböztetni az egészséges sejtektől.

Gyorsan szaporodik, ennyi ami más bennük.

Ezt kihasználva alkalmaznak kemoterápiát az embereken, és ezért van a kemónak ennyi mellékhatása, mivel nem csak a rákos sejt szaporodik gyorsan, hanem más is.


Az ilyenektől egyből felmegy az agyvizem, nekem is ajánlottak egy rakás csodaszert amíg beteg voltam, és ugyanezzel indokolták, "hogy csak a rákos sejteket pusztítja".

ÁÁÁÁÁ...

Az emberi butaság határtalan!

Nézzünk már utána jó....


Üdv.

2012. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hogy milyen stádiumban van. Ha műthető, akkor előbb-utóbb megműtik.

Nem tudod, hogy milyen rákja van? A gégerák például viszonylag jó prognózisú, egészen addig, amíg nincsenek áttétek.

2012. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6 beírónak :


Igazából a B17 vitamin, ami rákgyógyító hatású, de a sárgabarackmagban található legnagyobb mennyiségben a B17 vitamin...


"... A B17 vitamin (Laetrile, Amigdalina) a természetben a legnagyobb koncentrációban a sárgabarack magjában található meg, ebből kivonva és tisztítva injekció és tabletta formájában gyártják a rákos sejtek csökkentésére, megszüntetésére, valamint szaporodásuk megállítására. A B17 vitamin olyan természetes kemoterápiás anyag, aminek nincsenek káros és maradandó mellékhatásai..."


[link]

2012. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

---------------------------

[link]

---------------------------


"... Miért nincs a hunzáknál rákos beteg?


Feltételezések szerint a sárgabarackban, vagyis annak magjában található B17 vitamin miatt. A megfelelő mennyiségben jelen lévő B17 gátolja a sejtek rákos elváltozását elindító anyagok működését. Alternatív módszerként egyre több helyen használják injekció formátumban.


De valójában mi is a B17 vitamin? Ifj. Dr. Ernst T. Krebs 1950-ben, sokéves kutatás után elkülönített egy új vitamint, melyet B17-es számmal látott el, és elnevezte Laetrilnek.


Gyakorlatilag az összes gyümölcs magjában megtalálható ez a vegyület. Az alma, kajszibarack, cseresznye, őszibarack, szilva, mandarin és hasonlók tartalmazzák ezt a faktort; nemritkán rendkívül magas, akár 2-3%-os koncentrációban.


Fontos tudni, hogy a B17 ciántartalmú vegyület! A B17 felszívódik a szervezetbe, ott egy enzim hatására felbomlik, majd benzaldehid és cián szabadul fel belőle. Ez az enzim sokkal nagyobb mennyiségben van jelen a rákos sejtekben, mint az egészségesekben A ciánt viszont további enzimek segítségével köti a sejt különböző kéntartalmú aminosavakhoz.


Ez a második enzim viszont hiányzik a rákos sejtekből. Tehát a rákos sejt felbontja az egyébként ártalmatlan vegyületet két olyan molekulává, ami viszont el is pusztítja. Az egészséges sejtek viszont védettek, sőt tápanyagként használják fel a B17 vitamint...."

2012. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]



"... A sárgabarack magbél

a tudomány szemszögéből


Földgolyónkon több olyan népcsoport is él, akiknél szinte teljesen ismeretlen a rákbetegség. Ezt a tényt az általuk naponta fogyasztott nagyobb mennyiségű sárgabarack magbélnek tulajdonítják. Ismert, hogy a sárgabarack magja egyebek mellett B17-vitamint is tartalmaz. Ifj. Ernst Theodor Krebs biokémikus magas szintű elismerésben részesült a B15- és B17-vitaminok területén végzett kutatási eredményeiért. Egyik publikációjának hiteles fordításából az alábbiakban egy rövid kivonatot közlünk.


"…A B17-vitamin tudományosan elfogadott napi mennyisége 200–300 mg. Egy átlagos 80 kg-os férfi például napi 30-35 darab sárgabarackmag elfogyasztásával biológiailag elfogadható mennyiségű B17-vitaminhoz jut, amely védi szervezetét a rákos megbetegedések ellen. Megjegyzendő, hogy bármely étel fogyasztása túlzásba vihető. Ha valaki például túl sok magot fogyaszt, akkor kellemetlen mellékhatásokra számíthat, de semmiképp sem mérgezésre. A B17-vitamin megelőzési céllal történő fogyasztására a természetes forma, a B17-vitamint tartalmazó élelmiszerek – például a sárgabarackmag – más vitaminokhoz (pl. a C-vitaminhoz) hasonlóan hatékonyabb, mint a tisztított forma.


A B17-vitamin valamennyi ráksejt esetében hatékony, hiszen a rákos sejtek bizonyos szempontból azonos tulajdonságokkal rendelkeznek. A rákbetegség fajtájától függetlenül a throphoblastok béta-glukozidáz enzimet tartalmaznak, melyet „felnyitó” enzimnek is neveznek. Amikor a laetrile (B17-vitamin) érintkezik a béta-glukozidáz enzimmel, akkor lebomlik, és egy benzaldehid-molekula, illetve egy ciánhidrogén (HCN) molekula keletkezik. Mivel az emberi szervezetben kizárólag a ráksejtek tartalmaznak béta-glukozidáz enzimet, és csak ez az enzim képes a B17-vitaminból ciánhidrogént (HCN) előállítani, így egyedül a ráksejtre van hatással, kizárólag azokat öli meg. Ha a szervezetben nincsenek ráksejtek, akkor nincs jelen a béta-glukozidáz enzim sem, így a táplálékkal bevitt laetrile-ből (B17-vitamin) nem keletkezik ciánhidrogén (HCN), s ez kizárja a szervezet cianid mérgezésének lehetőségét...”


Dr. Ernst Theodor Krebs...."


----------------------


CSAK SZÓLOK : én utánanéztem!...

Aki nem néz utána a dolgoknak, az te vagy #6 beíró!...

2012. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!