Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj ha így szoktam elaludni?

Baj ha így szoktam elaludni?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy alszok el, hogy fülessel zenét hallgatok és éjszaka mikor felkelek kikapcsolom, de volt már olyan, hogy egész éjszaka ment a zene fülessel! Ez baj?

13/L


2012. ápr. 14. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is volt ilyen, amikor nem bírtam a hülye szomszédot, hogy éjjel telefonált tök hangosan, meg bútort rámolt. Csak annyi baj történt, hogy hamar kimerült az aksi az mp3-ban.
2012. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én évek óta így alszom el hétvégente.
2012. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
háát nekem is elég hamar lemerül az aksi, de ezvan:) köszönöm:)
2012. ápr. 14. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Elalváshoz miért kell zene? Szerintem az agy nem tud így kikapcsolni teljesen, mert tudat alatt is dolgozik.
2012. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom, én szeretek így elaludni! Köszönöm a választ!
2012. ápr. 14. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem viszont annyira erős és tiszta az auditív memóriám, hogy szerintem az életben nem lesz szükségem soha mp3-ra. Mert nálam az a tudomány, ha csöndes tudok teremteni az agyamban. Tán csak akkor van full csönd, ha éppen elalszom és már nem vok észnél, de sokszor még úgy is. Szerintem nem baj :)
2012. ápr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja amúgy 20/F
2012. ápr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!