Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg én hibám hogy ha a...

Tényleg én hibám hogy ha a tesómtól nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Anyuék szerint igen. Azt mondják hogy én vagyok a hibás, mert nem tudok a tesómhoz alkalmazkodni, és nem tudom elviselni más hibáit. A horkolásra nagyon érzékeny vagyok, szeretem kialudni magam. Már kipróbáltam több módszert is mégsem használt pl. váratlanul tapsoltam, cuppongattam a levegőbe. A tesóm meg azt mondta hogy halgassak már, mert nem tud aludni. Erre én azt mondom, hogy én sem tudok a horkolásától. Valamikor úgy érzem direkt csinálja, mert tudja hogy idegesít. Ki vagyok borulva, mert már régóta nem aludtam ki rendesen magam.

2012. márc. 20. 12:33
 1/4 anonim válasza:
ja
2012. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak akik, csak csendben tudnak nyugodtan aludni, ez a normális!, külön szoba kellene emiatt Nektek. A horkolás betegség, vizsgálatot igényel. Lehet, hogy egy harapásemelő megoldaná a problémát, lehet, hogy orrsövényferdülés okozza, stb.stb. Ki kell vizsgálni.

Vedd fel egy éjszaka magnóra és játszd le a családnak. Vagy a szüleid aludjanak a testvéreddel.

2012. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj füldugót, és próbálj meg előbb elaludni, mint a tesód.
2012. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elaludnék én szívesen előbb, de a tesóm mindig akkor fekszik le aludni mint, vagy nagyon korán kb 8 óra fele.
2012. márc. 20. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!