Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még nőni (részletek lent)?

Fogok még nőni (részletek lent)?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, 172 centi és 65 kiló. Minden ismerősöm jóval magasabb, és bár nem vagyok olyan rendkívül alacsony, eléggé zavar a dolog. Az elmúlt két-három évben nem sokat nőttem. A szüleim se nagyok: apám pár centivel több, anyukám viszont kisebb. Tény viszont, hogy szinte egész életemben nem sportoltam semmit.

Az elmúlt időszakban viszont rendszeresen járok futni vidéken, egy alkalommal úgy 5-6 kilométert, úgy heti háromszor. Folyamatos izomlázam van, nyújtani is szoktam utána - szerintetek ettől tudok még nőni? Vagy valami más sporttól?


2012. ápr. 3. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom alapján nem fogsz nőni. Csak 1 centivel vagyok magasabb nálad, 15 éves korom óta nem nőttem, most 21 vagyok.
2012. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!