Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvágtam a szám mellett lévő...

Elvágtam a szám mellett lévő részt borotával, és vérzik mit tegyek, hogy elálljon? 15/F

Figyelt kérdés
Ma délután találkozok avval a lánnyal aki tetszik nekem nagyon és neki is én, és most vérzik a szám széle, és így nem akarok oda állítan, hogy állítsam el a vérzést?

2012. márc. 31. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tartsd leszorítve egy papírzsebkendővel, néha cseréld, ha átvérzett. el fog múlni, de akár 20 percig is vérezhet, mint az állat. Ha apádnak van timsó rudacskája, kérd kölcsön! Az összehúzza a sebet, és gyorsan elállítja a vérzést. Ne foss, nem tart ez sokáig! :D
2012. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, alig akart elállni a vérzés. Szerintem tarts oda zsepit amíg el nem áll, sokmindent nem tudsz vele csinálni, a csajnak meg monda azt, hogy verekedtél,mert megvédted az xy-t hátha hősnek fog nézni :D
2012. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz....akkor rakok rá egy kis sót xd
2012. márc. 31. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne sózd balfék! Sima szorító kötés (papír zsebkendő), vagy timsó!
2012. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
zsepizem, de már nem annyira vérzik :D
2012. márc. 31. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!