Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni a torkomra...

Mit tudok tenni a torkomra felragad váladékkal?

Figyelt kérdés
A torkomon néha valami fent akad és próbálom felkrákogni .De nem tudom .Szar .Fulladok ,rosszul vagyok.Nem tudommit tegyek .Kéne valami ami kitisztítja a torkot .Mit tegyek ? Régótra kínoz engem .Ha valaki tud vmit segítsen .
2009. jún. 8. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegyél 3 babérlevelet egy csészébe,önts rá forróvizet,hagyd ugy 5 percig,aztán tegyél bele mézet.-nekem mindig beválik ;)
2009. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja,és minden este igyál meg egyet lefekvás elött.pár hét mulva érezni fogod a változást.
2009. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

viszotn ezzel menj el pulmonológiára! mert lehet h allergiás vagy és kell szedned valami bogyót

amugy ha megvagyok fázva és gőzölögtetni szoktam meg ACC 200 (nem a reklám helye)

az a helyzet h énis allergiás vagyok, és nekem is soxor van hogy krákogok..

régen használtam sópipát. az is jóvolt

2009. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyeld meg hogy mi van a torkodnál milyen váladék.Lehet légzöszervi és lehet emésztö rendszeri.Nekem a tul sok gyomorsav csinált olyan tüneteket hogy már az hittem megfulladok.Köhögtem,a torkomban állandoan csomot éreztem csak nem tudtam lenyelni kinlodtam állandoan.
2009. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és mit csináltál?
2009. jún. 9. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Az orvostol kaptam savlekötöt,de ez csak ideid- oráig használt,ez csak a tüneteket enyhitette.Körül néztem a neten a lugositás témában,és elkezdtem a kurát.Nem is t

udom össze hasonlitani az akkori és a mostani állapotom. Elkezdtem gyogyteákat inni.Ezek nemcsak a tüneteket enyhitik hanem helyreállitják a gyomor egyensulyi állapotát.Nem fulladok,nem köhögök nincs felpuffadva a gyomrom stb..Ha paradicsomos vagy savasito kajákat eszem elöveszem a teákat és minden oké.Ha van kérdésed irj nyugodtan

2009. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösz.Nekem is vannak hasonló tüneteim tehát beszerzek pár teát és kösz.
2009. jún. 9. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha teázni akarsz tudom ajánlani a buzafü teát

Dr tea családbol :zöldmezö varázstea,cékla tea,

Ezek mind lugosito teák,és nem rosz az izük.

Ha további segitségre van szükséged irhatsz privit.

Jó egészséget kivánok

2009. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 kiskanál majoranna, egy pici kamilla, 3 szem egészfahéj, egy pici kakukkfű, 2dl forróvíz.
2009. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!