Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha hurutos köhögésem van, de...

Ha hurutos köhögésem van, de nem tudom kiköpni, ami összegyűlik, mert amint a torkomra felér, hányok, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Nem tudok köpni, sose tudtam, valamiért mindig egyből hányinger és hányás lesz a vége, és vagy lenyelem vagy kihányom, a szüleim engem néznek hülyének, mert ők meg ilyen helyzetben mindig tudnak köpni hányás nélkül. (24 vagyok) De szeretnék valami módszert találni, hogy vagy hányás nélkül jöjjön ki, vagy bent oldódjon fel teljesen.
2009. aug. 5. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:

SZia!


Igyál sok folyadékot mert az kicsit "oldja" és nem lesz olyan sűrű és tapadós és szedj valami köptetőt ACC ilyesmi.

Mielőbbi jobbulást. :)

2009. aug. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most van ez a hurutoldó teakeverék, azt főzök le, amikor tudok inni, akkor végülis jó, akkor van gond, amikor nem jutok elég folyadékhoz (pl. éjjel alvás közben se iszom, meg tegnapelőtt napközben se volt alkalmam eleget inni a nagy melegben). Most már csökken, csak múlna el végre. :-)

Párásító segíthet éjjel, hogy ne gyűljön össze hajnalra nagyon?

2009. aug. 5. 06:59
 3/3 anonim ***** válasza:
próbálj inkább krákogni, amint a torkodra ér, úgy talán sikerül. Édesanyám is évekig csak öklendezve tudta kiköpni a slájmot.
2010. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!