Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszan tartó köhögésem van (! )?

Hosszan tartó köhögésem van (! )?

Figyelt kérdés
Már 2 hete egyfojtában csak köhögök, de még nem jártam orvosnál..elősször meg voltam fázva de már nem vagyok viszont a köhögés még mindig tart és már nagyon kimerített + fáj a fejem és szédülök is amikor köhögök vagyis minden pillanatban..lehet ebből komolyabb probléma? olvastam hogy tüdőgyulladást is kaphat aki sokat köhög..már nem emlékszek hogy miért...az orvos beküld majd a kórházba kivizsgálásra vagy elfekvőre?
2010. okt. 1. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt! megfáztam, majd egy hét mulva meggyógyultam, aztán jött 3 hét fuldoklás... kaptam gyógyszert, ami kiiktatta a köhögés ingerét az agyamba v mi(orvos mondta), attól jólett, és ittam hársfateát... észre se vettem és elmúlt pár nap múlva
2010. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2008 januárjában influenzás voltam, két hét után ki is gyógyultam belőle, de még 3 és fél hónapig köhögtem utána.
2010. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te jó isten! Tudod te, mi az az elfekvő? Na ennyit erről.

2. Nem attól kapsz tüdőgyulladást, hogy sokat köhögsz, hanem akár attól is köhöghetsz, hogy tüdőgyulladásod van. Egyáltalán lázat mértél? A köhögés mindig hosszantartó, de ha inkább rosszabbodik, mint javul, el kell menni orvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet és gyógyszert javasoljon. Egy egyszerű köhögés miatt nem küldenek kórházba, te még sohasem voltál háziorvosnál?

2010. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet ki nem feküdt megfázás, influenza szövődménye. Előbb utóbb gége-és hörgőgyulladás lesz belőle és annyira bedagad, hogy nyelni se tudsz majd. Menj mielőbb orvoshoz, mert magától nem valószínű, hogy elmúlik. Addig is egyél fokhagymát, igyál sok mézes teát és feküdj.
2010. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) kedves 3. attól mert te mindent tudsz nem kell leszólni a másikat..látom elég inteligens vagy :S
2010. okt. 4. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Robitussin!
2010. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!