Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagyok ilyen rosszul,...

Mitől vagyok ilyen rosszul, mi bajom lehet (hosszú)?

Figyelt kérdés

Úgy 1-2 hónapja sokat fáj a szívem, általában nehezebb ételek után, de kb. 2 hete szinte mindennap előjön, és nem evés után..tegnap sétáltam haza a buszmegállóból, dombon kellett menni, és akkor is belenyilallt, ma pedig a reggeli kávézás után..Ilyenkor csak kicsiket tudok lélegezni, mert úgy érzem, hogy szétszakad a szívem, ha nagy levegőt veszek..

Plusz már több napja nem tudom kialudni magam, hiába alszok 10 órát, olyan, mintha nem is aludtam volna szinte semmit sem, pedig máskor ha egyszer alszok sokáig, akkor friss vagyok..

Plusz elég sokat szédülök mostanában és hányingerem is van..

Nem vagyok stresszesebb az átlagosnál, semmi változás nem volt..

Ja, és még a jobb szemem is sokat lüktet, de csak a jobb..

Mitől lehet ez? Volt már valakinek hasonló? Lehet, hogy vérszegény vagyok, és vitaminokat kéne szednem?

Tudom, hogy orvoshoz kéne mennem, de félek, hogy lecsesz, hogy csak idegeskedek, meg beképzelem,stb..:S

21L


2012. márc. 2. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orvosnak nem az a dolga, hogy lecsesszen, hanem hogy meggyógyítson. Pár éve önvizsgálatnál találtam a mellemben egy csomót, megijedtem, rögtön elmentem nődokihoz, onnan ultrahangra, és kiderült, hogy csak valami nyirokcsomó volt. Az orvos még meg is dicsért, hogy foglalkozom az egészségemmel, mások inkább hetekig-hónapokig szenvednek otthon, mint hogy orvoshoz menjenek akkor is, ha komoly bajuk van.
2012. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!