Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tele van az arcüregem váladékk...

Tele van az arcüregem váladékkal, hogy szabadulhatnék meg tőle?

Figyelt kérdés
lámpázok, de nagyon lassacskán hat, a gőzölés (kamillás) csak rontott, eléggé szúr, nem szeretnék gyulladást elkapni és még csak átlátszó színű a váladék, ami nem gond, ugye?
2012. febr. 29. 20:09
 1/9 A kérdező kommentje:
valami hatásos gyógyszer esetleg?
2012. febr. 29. 20:13
 2/9 anonim ***** válasza:
átlátszó ami jön.. de kitudja ha fáj.. mi lakozhat még ott :/.. Lámpázz.. de ha 2-3 nap múlva nem érzel javulást.. irány az orvos... Ha felajánlja h felszúr egy tűt.. csak akkor menny bele ha tényleg nincs más mód a gyógyulásra.. mert az iszonyat borzalmas..
2012. febr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) és mennyire mozdulhatok ki?
2012. febr. 29. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
ha jobban vagy, felöltözve nyugodtan mehetsz kifele, csak figyelj oda h ne melegedj ki.. vagy jó sz*rul fogod érezni magad :) Jobbulást :)
2012. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

kezdek jobban lenni, kaptam antibiotikumot

2012. márc. 2. 07:50
 6/9 A kérdező kommentje:
az antibiotikum mégsem tűnik hatásosnak...lámpázok rendszeresen, mégis annyira fáj a homlokom, úgy nyomja a t.kony :S
2012. márc. 7. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Várhatsz vele otthon,de nekem lett egyszer egy szép kis arc , homlok ,fül és tüdőgyulladásom ilyen miatt. Jobb hamar kezeltetni,mielőtt átterjed máshova..
2012. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt hogy? :O arra rá kellett fázni, hogy ilyen komoly legyen, nem?
2012. márc. 7. 16:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

[link]

Az orr-melléküreg-gyulladás szövődményei rész..

2012. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!