Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vállropogás, lapockafájás...

Vállropogás, lapockafájás rettentően. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

1,5éve kezdődött,de nem igazán érdekelt. aztán 1éve vettem észre hogy rosszabodott. Ha sokat sétálok, vagy ha egyszerüen használom a karomat, megfájdul az egész lapockám egészen a hátam közepéig, ropog iszonyatosan a vállam, osztálytársamnak azt mondták csontkinővés vagy jóindulatú "daganat" . Félek elmenni,mert nemakarom hogy megműtség.Volt veletek ilyen probléma?

(Amúgy röplabdáztam is, lehet ez miatt "kiugrott"? vagymi?

előre is köszönöm.:)


2012. febr. 26. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy elkopott az ízület , mert nem szedtél porcvédő cuccot. Rohadt gyorsan mássz el dokihoz, ahogy leveszem tizenX éves vagy, inkább műtsenek most mint esetleg visszafordíthatatlan károsodás legyen a vége, és szenvedj egy életen át vele.
2012. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) 16 éves vagyok, remélem nem túl komoly a baj. Amit leírtál, az mennyire komoly dolog ?
2012. febr. 26. 23:25
 3/3 A kérdező kommentje:

voltam orvosnál, és ötletük sem volt,mi lehet a gond.

röntgen felvétel sem mutatott semmit.

még mindig ropog,fáj igy 2 év elteltével is.

gyógytornát ajánlottak, de az szerintem nem segítene,mer ez már elég durván ropog o.o

ötlet? keressek egy jobb orvost?

2014. jan. 24. 16:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!