Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kell tenni forrazas eseten?

Mit kell tenni forrazas eseten?

Figyelt kérdés
a forro vizet raontottem veletklenul a labamra,liszttel csillapitottam az egesi fajdalmat de amint leveszem a lisztet ismet faj es eg es elkezd duzzadni ,mit tegyek?

2012. febr. 25. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot, tegyél rá hideg vizes puha rongyot,és menj el a gyógyszertárba és kérjél rá valamit!
2012. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Égési sebre nem szabad ilyen anyagokat(tejföl,zsir stb.)rakni,hanem kizárólag hidegvizes hűtést alkalmazni! Ha nem akarsz órákat a csap előtt ülni akkor vegyél ki a mélyhűtőből valami fagyasztott cuccot és ragasztószalaggal vagy valami mással rögzítsd rá. Ha délutánra nem javul, irány az orvosi ügyelet. Jobbulást kívánok!
2012. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na mi lett???

1.vagyok

2012. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat ,vegul nem tudtaM kivarnimire valaszol valaki, es kerestem a neten gyorsan valamit es tettem ra lisztet es az elmulasztotta,majd utana hasznaltam es meg most is hasznalok ra panthenol hab spray-t ,szepen gyogyul :)
2012. márc. 20. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!