Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel kenjem be a megégetett...

Mivel kenjem be a megégetett kézfejemet, hogy szépen gyógyuljon?

Figyelt kérdés

Kb. a hét elején megégettem a kézfejemet, amikor a kandallóra szerettem volna rakni még egy darab fát.

Nem hólyagosodott, és nem is olyan nagy seb, kb 2 ujjnyi, de egy kicsit fáj.


Most már kezd gyógyulgatni, és húzódni, de mivel kenegessem, hogy szépen gyógyuljon, és ne maradjon utána olyan nagy és csúnya heg? Van erre valami jó módszer? És leragasszam sebtapasszal, vagy ne? Mert ha leragasztom, akkor egy kicsit felázik, és gennyezik egy picit, meg leszárad a var.


Köszönöm. 14/L


2012. febr. 17. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Bepanthen plus


Tetoválás után is ezt ajánlják.

2012. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Panthenol habbal, vagy Bepanthen kenőccsel kenegesd. Ha muszály leragasztani, akkor csak légáteresztő Leukoporral ragaszd le. Lazán és tegyél a ragtapasz és a seb közé egy réteg gézt.
2012. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van,létezik ilyen hogy jégzselé...szerintem vegyél azt....aztán Bepanthen,de az csak egy ideig hat...
2012. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Bepanthen-t mindenki megszavazta, ugyhogy akkor maradok annal. Kosyi a gyors valaszokat. Kozbe valahogz elallitottam a billentyuyetemet >DDD
2012. febr. 17. 17:04
 5/5 A kérdező kommentje:
A Bepanthen jó lett rá. :) Közbe a bill-t is megszereltem. :)
2012. febr. 17. 18:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!